Naše marketingová práce pro developery a investiční společnosti v oblasti nemovitostí má podobu například stavby jednoduchého prodejního webu, jehož cílem je rychle a efektivně komunikovat pronájem kanceláří.

Jak se staví rychle a efektivně web

Stylové kanceláře v historickém centru Prahy na prestižní adrese Na Příkopě jsou reprezentativní administrativní budova s kancelářskými prostory k pronájmu. Jde o kanceláře na jedné z nejprestižnějších adres v centru Prahy o celkové ploše 1 846 m2. Majitel objektu potřebuje jednoduchým a přehledným webem komunikovat svoji nabídku volných prostor, ukázat ve fotogalerii, jak budova a interiéry vypadají a dát zájemci rychlou informaci o tom, kdo mu kanceláře ukáže a jaké služby nabízejí.

Nemá smysl utrácet finance za propracovaný web, proto jsme zvolili wordpress a jednu z našich oblíbených šablon.

Majitel této nádherné stavby v centru Prahy chtěl rychlé a efektivní řešení a svůj marketingový rozpočet směřovat do jiných aktivit. Proto jsme během několika dní postavili jednoduchý prezentační web, spustili PPC kampaň a s pomocí "krabicového wordpress řešení" dostali budovu Na Příkopě 18 na web.

Obvykle postupujeme obráceným způsobem a hledáme originální řešení, ale jsou situace, kdy zadání zní jasně: udělejte to rychle a efektivně, abychom se mohli soustředit na další aktivity.

Jak generovat nové leady v nemovitostech

Ukázka jednoduchého webu, postaveného na wordpressu, souvisí s jiným tématem, a to generování nových leadů. U této kancelářské budovy na skvělé adrese je potřeba především pronajmout.
Tématu vytváření nových obchodních příležitostí se dlouhodobě věnujeme a píšeme o něm na našem blogu IDEAMAG.
Pokud se chcete v problematice generování leadů zorientovat, doporučujeme tyto články, které pro čtenáře IDEAMAG připravuje Petr Chaloupka ze společnosti LEADMACHINE.

LEADMACHINE – nová služba Idealabu I.
LEADMACHINE – nová služba Idealabu II.
Jak generovat nové leady I.
Jak generovat nové leady II.
Demand Generation v době krize

Chcete s námi probrat marketingovou kampaň v real estate nebo pro váš konkrétní developerský projekt?

Kontakt pro vás

Radek Váňa, specialista na real estate marketing
Email: radek@idealab.cz
Tel. +420 777 572 476

Přečtěte si náš seriál

PR pro development I.
PR pro development II.
PR pro development III.
PR pro development IV.
PR pro development V.
PR pro development VI.

Všechny články na téma PR a development na IDEAMAG
www.naprikope18.cz