Dnes si popíšeme, jak je důležité se jako developer účastnit různých odborných akcí. Ty na trhu nemovitostí pořádají asociace, média nebo sdružení. Ať už je to konference stavební fórum, někdy ji najdete také jako Real Estate Market. Nebo další akce pro developery.

Nejde jen o copywriting pro development

V tomto třetím dílu odbočíme do oblasti event managementu. A řekneme si o důležitosti prezentace developerských projektů na konferencích, jako je Konference stavební fórum, Real Estate Market. Ale mohou to být i další odborné akce, jichž se účastní média, jako v předchozích článích (zde a zde) zmiňované Development News, Stavební fórum, Construction Journal či další developerská média.

Konference, kde se řeší real estate market

Takže, když budete sestavovat váš marketingový rozpočet, nebo tvořit obsahovou strategii, mějte na paměti, že akce jako je Real Estate Market 2019 by v ní neměly chybět. Proč právě tyto?

Nejde jen o konkrétní konference Stavební fórum, ale i další odborná a B2B setkání, na nichž se potkávají developeři, členové asociací (my v Idealabu například s radostí pracujeme pro Asociaci pro rozvoj trhu nemovitostí nebo asociaci IFMA). Každoročně se také koná Fórum českého stavebnictví, kde se scházejí lídři trhu: i tady máme možnost komunikovat svou developerskou značku, projekt nebo záměr.

Správná strategie

Připravte si (například s naší pomocí) strategii, jak a co budete na těchto odborných setkáních prezentovat, dejte nám prostor pro kvalitní copywriting, odbornou redakci… a můžete taková setkání zařadit do svého plánu.
Konference Stavební fórum se konají několikrát ročně, diskusní setkání Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí nebo asociace IFMA pak pravidelně každý měsíc.
Jsou určené především zástupcům významných developerských a stavebně-investičních společností, zástupcům realitních společností a majitelům.

Pokud zde chcete komunikovat váš developerský projekt, připravíme společně obsahový plán a pustíme se do toho.

Jak na to?

Kontaktujte nás a pojďte se s námi nezávazně potkat:
Radek Váňa, tel. 777 572 476 nebo rovnou pište: radek@idealab.cz

Přečtěte si také:

PR pro development - I. díl
PR pro development - II. díl