Když to shrneme do jedné věty: jsme obsahová agentura pro váš obsahový marketing. Trochu krkolomné? Pojďme na to podrobněji.

Obsah je král. Perfektní texty, odborné studie i popularizační články… To všechno znamená v dnešní době plné internetového balastu obrovskou výhodu. Pro vás, ale i vaše klienty, partnery i zaměstnance je v naprosté většině případů obsahový marketing nutností.

Mít vlastní obsahovou strategii se vyplatí. Psát firemní blog nebo poutavý časopis dává smysl a pokud to umíte, jste o krok napřed. Váš byznys a jeho propagace stojí mimo jiné na kvalitním obsahu.

Ať už je to firemní časopis, newsletter, blog nebo případová studie… to všechno umíme jako správná obsahová agentura připravit. Od pochopení vašeho podnikání nebo produktu, přes koncept, kvalitní textaci (případně překlady do cizích jazyků) až po distribuci.

Pravidelné blogy a magazíny jsou naší specializací. Projděte si například:
Svět Botanicus: novinky a zprávy ze světa rostlin, biokosmetiky a výrobků známé české firmy (píšeme každý týden pro Botanicus)
Obloženo.cz: magazín o mozaikách a obkladových materiálech (psali jsme každý týden pro firmu FinGres)
cre8 newslettery: několik let pravidelně připravujeme dvakrát měsíčně newslettery o špičkovém designu a novinkách ze světa kancelářských interiérů
TechoCon: odborný blog o kancelářích pro výrobce kancelářského nábytku Techo
Blog školy designu Intermezzo: novinky a zprávy ze světa interiérového designu

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

cross-circle