Když se řekne dřevo a architektura, vybaví se (nejen) českým architektům značka ARA Kolín. Více než dvacet let patří firma vedená Jiřím Bezouškou k předním dodavatelům fasád, teras a speciálních řešení.

Architekti jako Markéta Cajthamlová, OVA, Šafer-Hájek a řada dalších používají jako dodavatele fasád právě továrnu ARA Kolín. Od začátku letošního roku pracujeme na tom, aby ARA Kolín byla vidět, aby čeští architekti věděli, že pokud dřevo, pak ARA…

Tak se dá ve zkratce popsat zadání, které nám klient na začátku naší spolupráce dal. Jak jsme postupovali a co jsme vymysleli?

Nejprve jsme postavili nový web www.arawood.cz, na který směřujeme hlavní návštěvnost z PPC kampaní. Obsahový web je plný referenčních projektů, které ARA Kolín za více než dvě desítky let existence realizovala. Fasády, terasy, ale i složité dřevěné konstrukce, sauny, venkovní kuchyně… výčet prací a realizovaných projektů je obrovský.

Největší prodejci červeného cedru

V ARA Wood se specializují na výrobu a prodej frézovaných profilů z různých mimoevropských dřevin, hlavním sortimentem je Western Red Cedar – Západní červený cedr. ARA Kolín patří v České republice k největším dodavatelům této dřeviny: v Konárovicích má i vlastním skladové zásoby, díky kterým je schopná uspokojit ve velmi krátkém čase různé požadavky.

ARA Kolín také nabízí realizaci malé architektury z WRC. Unikátní je například altán s možností variabilního sestavení nebo originální řešení projektů podle individuálních potřeb architektů. Kromě webových stránek www.arawood.cz jsme připravili obsahový plán pravidelných newsletterů, ve kterých majitel a obchodní ředitel firmy vysvětlují nejen použití konkrétních dřevin v architektuře, ale představují i realizované projekty. Vše směřuje právě na dřevařsko – architektonický web www.arawood.cz.

Odborný obsah pro architekty

Termíny jako je „svisle kladená fasáda – Palubka 4x pero drážka 18×131/140 mm“ nebo „dřevěná fasáda s provětrávanou spárou – hranolky 38×65 mm“ jsou pro běžné uživatele nebo laiky nezajímavé. Architekti, ke kterým pravidelné newslettery ARA Kolín směřují, ale vědí, o co se jedná a ocení technickou přesnost a řemeslnou důkladnost, se kterou informujeme o dřevě.

Registrujte se na webu www.arawood.cz k odběru newsletteru a budete naše informace dostávat také.

Přečtěte si související články

Jak řešit marketing pro architekty III.
Jak řešit marketing pro architekty II.
Jak řešit marketing pro architekty I.
PR pro development I.
PR pro development II.
PR pro development III.
PR pro development IV.
PR pro development V.
PR pro development VI.

Náš tip

Jste z podobného oboru jako firma ARA Kolín?
Chcete pomoci s marketingem? Kontaktujte nás a pojďme se potkat.