V České republice je jen málo lidí, kteří se ve dřevě vyznají tak, jako Jiří Bezouška z ARA Kolín.
Již několik desetiletí vlastní továrnu ARA, která se specializuje na obchod a výrobu z mimoevropských dřevin.

Mění se trh se dřevem? Proč imitace dřeva nikdy neuspějí? Přečtěte si rozhovor s Jiřím Bezouškou, zakladatelem továrny ARA nejen o exotických dřevech a obchodování s nimi, který připravili kolegové z časopisu ARCHIZOOM.

"Módní trendy ve všech oborech se vyměňují stále dokola. Přicházejí nové materiály a technologie. Moje přesvědčení říká, že materiál nemá být imitací, tedy dřevo je dřevo, plast je plast a keramika keramika. Mám pocit, že nové technologie pomohly dosáhnout nebývalé kvality zpracování, ale také neskutečnému množství napodobenin. Dřevo je materiál jako každý jiný, s rozdílnými technickými vlastnostmi, které nejdou měnit a je nutné je respektovat. Čím dál běžnější je, že na prvním místě je vzhled a všemožné „ohýbání“ přirozených vlastností s cílem docílit jakýchsi „sférových“ představ. Osobně toto jet nechci," je hlavní poselství celého rozhovoru s Jiřím Bezouškou, který navazuje na analýzu trhu architektury.

Na webu Archizoom chystáme sérii videorozhovorů s českými architekty o nejnovějších projektech, každý den publikujeme náš původní obsah a připravujeme články, které čte čím dál více čtenářů. Aktuálně má Archizoom přes 8000 odběratelů newsletteru a denní návštěvnost přes 1000+.

Nejsme zpravodajský web o architektuře, ale soustředíme se na kvalitní a původní obsah. Náš mediální projekt roste i díky rozhovorům, jako je tento s Jiří Bezouškou. Přidejte se k nám a publikujte svůj projekt na Archizoom, nejrychleji rostoucím obsahovém webu o architektuře.

Proč Archizoom

Protože zoomujeme. Stále hledáme. Ptáme se. Fotíme. Natáčíme.
V ARCHIZOOM neustále hledáme nové a zajímavé projekty, osobnosti. Chcete u nás mít rozhovor? Publikovat fotografie? Anoncovat novou knihu? Budeme rádi. Budeme si vybírat, protože nepublikujeme vše.

Více o projektu ARCHIZOOM na www.archizoom.cz.

Marketing pro architekturu

Chcete prezentovat svou architektonickou práci?

Nabízíme architektům, designérům i dodavatelům kompletní PR a mediální servis.