Nabitý program, skvělí řečníci a trendy v oblasti kancelářských prostor… letošní konference TechoCon proběhne 19. září 2019.

I letos připravujeme blog a obsahový marketing pro odbornou konferenci TechoCon, kterou pořádá společnost TECHO ve svém pražském showroomu. Včera byl zveřejněn kompletní program, ve kterém nechybí zvučná jména české architektonické scény, zajímavé přednášky i panelové diskuse.

Hlavním tématem je letos well-being, tedy lidé a pracovní prostředí v kancelářích. Na třech scénách konference letos uvidíme nejen projekty českých architektů jako je například Zdeněk Fránek, duo Vrtiška-Žák nebo Ondřeje Chybíka… ale celou řadu dalších přednášejících. Dvě velké panelové diskuse doplní hlavní vystoupení. Tím prvním bude přednáška Leona Jakimiče – zakladatele a CEO sklářské firmy Lasvit, druhým hlavním řečníkem bude nizozemský architekt Michiel Hofman z ateliéru HofmanDujardin.

Letošní téma: well-being

Pracovní prostor budoucnosti se zásadně mění. Firmy a lidé v nich mění své pracovní zvyklosti, mění strukturu a organizaci pracovních týmů, mění prostorová uspořádání kanceláří… to byla prvotní úvaha o tématu letošní konference konferenci TechoCon. Dnes je TechoCon multioborová platforma, která zahrnuje nejen výroční mezinárodní konferenci, ale i pravidelná diskusní setkání TechoCon Morning Meetings, blog, který píšeme každý týden, newslettery, ale především: silnou komunitu lidí, které problematika kanceláří a život v nich opravdu zajímá.

O konferenci

Třetí ročník mezinárodní konference bude probíhat 19. září v showroomu firmy TECHO. Rozhodli jsme se ústřední téma The Workplace of the Future letos více soustředit na lidské aspekty práce v kanceláři, na koncepty, které jsou důležité z hlediska lidského prožívání, vnímání a rovnováhy.

Hlavním tématem bude Well-Being & Sustainability, tedy myšlenkové okruhy, jež velmi aktuálně rezonují nejen trhem kancelářských prostor. Hlavní a satelitní stage letos nově doplní kreativní stage, kde vystoupí architekti a lidé přímo spjatí s praxí. V krátkých formátech 20*20 sekund představí vybrané realizované projekty. Celkem očekáváme 500+ návštěvníků, nejen z České a Slovenské republiky.

Registrace na konferenci TechoCon

Dále jsme k tématu psali

Technologie v moderní architektuře
TechoCon Morning Meeting: Umění ve veřejném prostoru
Proč je důležité pracovní prostředí
TechoCon: Kam jde trh kanceláří
Trendy v kancelářských interiérech

Mohlo by vás zajímat
Rozhovory s architekty a dalšími kreativci

Michal Kunc- architekt
Barbora Kopečná – architektka
Luděk Rýzner – architekt
Marek Deyl – architekt a designér
Jan Bastař – zakladatel cre8
Pasta Oner – umělec

Zajímá vás kvalitní obsah, kterým oslovujeme zajímavou cílovou skupinu, především v B2B marketingu a architektuře?
Napište nám a pojďme se potkat. Umíme připravit kvalitní obsah i pro vás.
Foto: archiv TechoCon