Chystáme již třetí diskusní setkání TechoCon Morning Meeting, kde se potkávají profesionálové z oboru kancelářských interiérů, diskutují a přednášejí o tom, kam směřuje trh.
Skvělá setkání navazují na mezinárodní konferenci TechCon, kterou jsme organizovali pro našeho klienta, firmu Techo na podzim roku 2018.
Využíváme při organizaci našich znalostí B2B marketingu, rádi píšeme i pravidelný blog.

Zveme vás 31. ledna 2019 od 9.30 hodin, kdy proběhne TechCon Morning Meeting III.

O čem bude TechCon III.?

O trendech, výhledech, data… jaký bude rok 2019 na pražském kancelářském trhu? Jak se bude měnit nájemné? Jak se pracovní prostředí musí přizpůsobit HR politice firem? Co si o tom myslí ti nejpovolanější? Taková bude diskuse mezi profesionály o B2B tématech.

Na prvním z letošních setkání TechoCon Morning Meeting se s Lenkou Šindelářovou podíváme na predikci trhu, soustředíme se na nové pražské kancelářské projekty a jejich neobsazenost. Jaký nás čeká na trhu výhled? Jak se odborníci z BNP Paribas Real Estate APM CR dívají na začátku roku na budoucí trendy? Jak se bude vyvíjet nájemné? Poroste nebo naopak bude stagnovat?

Podmínky nájmů v kancelářských budovách

Dalším tématem, které bude Lenka Šindelářová analyzovat, jsou podmínky nájmů v kancelářských budovách a také předpokládaný výhled vývoje. Naváže tak na prosincovou prezentaci Jana Baxy (Myslet budovu. Jak efektivní plánování ovlivňuje provozní náklady?), který podrobně rozebíral řadu aspektů ovlivňujících výši nájemného v kancelářských budovách (prezentaci si stáhněte zde).

V třetím bloku své prezentace Lenka představí trendy v navrhování kancelářského prostoru a budovy nové generace. Soustředí se především propojení návrhu s HR politikou nájemce.
Dnes klíčové téma, kterému se věnovali oba předešlí řečníci TechCon Morning Meeting: Roman Vrtiška z pohledu praktikujícího architekta a Jan Baxa ze společnosti CA Immo Czech Republic z pohledu tvrdých dat a čísel (prezentace zde).

Jako u předešlých snídaní i nyní je naším cílem poskytnout všem účastníkům konkrétní know-how, tvrdá data i možnost diskutovat s profesionály z praxe. Lenka Šindelářová patří na pražském kancelářském trhu k těm nejzkušenějším, využijte tedy možnost potkat se se nejen s ní, ale i desítkami dalších aktivních hráčů na pražském trhu. Snídaně je po předchozí registraci opět zdarma, kapacita 35 míst byla v prosinci zaplněna za několik hodin.
www.techocon.cz

Náš tip

Chcete vymyslet, zorganizovat a vést podobnou akci, jako je TechoCon?
Bude nám potěšením se s vámi potkat.
Kontaktujte nás a dejte si schůzku třeba s Radkem Váňou: radek@idealab.cz, tel. +420 777 572 476