Už více než rok plujeme na vlnách ARCHIZOOM. Přesněji od prosince roku 2019, kdy jsme založili ARCHIZOOM. Nyní přichází Na vlně ARCHIZOOOM, pravidelný podcast věnovaný všemu, co byste neměli minout.

Naší ambicí před rokem a půl – a platí to doposud – bylo publikovat původní, dlouhý a zajímavý obsah o české architektuře. Psát články, ptát se zajímavých lidí, sdílet s architekty jejich názory a pohledy na současnou českou architekturu. A také zvát si před kameru architekty, diskutovat s nimi o tom, jak a co navrhují, proč a jak to mysleli… Náš videokanál na Youtube za sedm měsíců zaznamenal kolem 200 000 shlédnutí. To nás samozřejmě velmi těší a taky je tato sledovanost pro nás velkým impulsem pokračovat dál.

Na vlně ARCHIZOOM

První květnové pondělí jsme spustili vlastní podcast: Na vlně ARCHIZOOM. Každý týden tento pořad připravujeme v našem studiu a vysíláme na Youtube, Spotify a Apple Podcasts. Také nás najdete na našich sociálních sítích: Facebooku, Instagramu a LinkedIn.

Editorem a moderátorem je Tadeáš Fořt, který s ostatními kolegy z týmu ARCHIZOOM připravuje a publikuje výběr toho nejlepšího (a z našeho pohledu nejzajímavějšího) v české architektuře. Jaký obsah v pořadu Na vlně ARCHIZOOM najdete? Tak v prvé řadě články, které jsme publikovali na ARCHIZOOM v daném týdnu.

Zatím jste na našem kanálu mohli sledovat seriály o kancelářích, bydlení nebo jsme se ptali českých architektů a architektek, jak vnímají současnou situaci na trhu. S kamerou a mikrofonem jsme projeli spoustu zajímavých míst, potkali stovky lidí a výsledek znáte.

Studio ARCHIZOOM

Naše studio kousek od Pražského hradu, v krásném domě z 19. století jsme stavěli tak, abychom mohli o architektuře a designu vysílat z vlastních prostor. Umíme tady v profesionální kvalitě natočit podcast, video, rozhovor a ten pak správným způsobem poslat do světa: nejen čtenářům ARCHIZOOM, kterých je několik desítek tisíc, ale i velké skupině dalších návštěvníků internetu, kteří hledají informace a ověřené zdroje o současné české architektuře.

Jsme tým, který pro vás připravuje obsah a kampaně ARCHIZOOM. S radostí a znalostmi. Chcete se přidat? Napište do redakce. Chcete na ARCHIZOOM prezentovat svou službu, značku nebo produkt? Napište nebo volejte Radkovi. Jste architekt a chcete publikovat svou práci? Kontaktujte Lan.

Jak funguje kvalitní obsah

O obsahovém marketingu jsme tady na IDEAMAG.CZ napsali opravdu hodně. Vlastně jde o jedno z hlavních témat, kterému se tady dlouhodobě věnujeme. Doporučuji proto například naše články:
Obsahový marketing a jak na něj I.  
Obsahový marketing a jak na něj II.

Specializované obsahové články jsme publikovali například na téma:

Marketing pro výrobce nábytku I.
Marketing pro prodejce nábytku II.
Marketing pro prodejce dřeva

Shrnutí: vše o ARCHIZOOM

ARCHIZOOM je obsahový web o současné české architektuře. Aktuální, s vlastní redakcí a obchodním oddělením a edičním plánem. Co je časopis ARCHIZOOM.CZ. Denně zde najdete témata, která mohou být přínosem i pro vás. Architektura, design, umění, ale i trh a jeho vývoj. Spojujeme zajímavá jména z oblasti architektury. ARCHIZOOM.CZ připravují mimo jiné specialisté z týmu Idealab, kteří mají dlouholeté zkušenosti s marketingem, analýzami trhu, budováním značek a PR.

Naše vybrané reference: videa a podcasty

Podcast The World of OOOOX
Profilové video Ateliér Kunc Architects
Rozhovor o BIM: Boris Vološin / Cigler Marani Architects
– Prohlédněte si dosud natočené a publikované díly podcastu The World of OOOOX.
Video k novému kancelářskému stolu Alfa UP
Wellness centrum Egonovo

Seriál Úspěšný LinkedIn

Protože tento náš původní seriál zaznamenal velký ohlas, proto shrnujeme jednotlivé díly a také přidáváme další zajímavé zdroje.

Správa LinkedIn profilu

Chcete svůj LinkedIn profil svěřit odborníkům?
Měsíčně se staráme o desítky firemních účtů.

LinkedIn a jeho využití v kreativních profesích
Článek určený architektům, designérům, interiérovým designérům a dalším freelancerům, kteří chtějí být na LinkedIn vidět, správně psát obsah a využít potenciál této sítě pro svoji fektivní prezentaci.

Jak správně založit profil na LinkedIn I
První díl seriálu “krok po kroku” LinkedInem. Začínáme založením profilu, srpávným technickým nastavením a dalšími nezbytnými kroky.

Jak správně založit profil na LinkedIn II
Druhý díl seriálu “krok po kroku” LinkedInem. Podrobné návody a odkazy na oficiální návody k tomuto nastavení najdete v tomto článku.

Obsahový marketing na LinkedIn
Jak na něj: od textů, přes tone of voice až po kvalitní obrazové materiály.

Správa LinkedIn profilů
Popis toho, jak funguje naše služba správy firemních i osobních účtů na LinkedIn. Profesionálně, s porozuměním vašemu oboru a se specializací na B2B marketing.