Jubilejní ročník Designbloku, pražského mezinárodního festivalu designu, proběhne od 4. do 8. října 2023 ve dvou velkolepých výstavních domech. Budeme při tom. Naše podcastové studio se přesune před Veletržní palác a odsud budeme představovat naše hosty: architekty a designéry.

Designblok ve Veletržním paláci

Poprvé se Designblok odehraje ve Veletržním paláci, největším výstavním prostoru Národní galerie Praha, a potřetí v Uměleckoprůmyslovém museu v Praze. Pětadvacáté výročí oslaví festival návratem k motivu zajíce s podtitulem „Designu neutečeš!“, tématem CESTA a speciální putovní výstavou Designblok Cosmos. Novým generálním partnerem festivalu, s jehož pomocí plánuje Designblok strategicky růst a posilovat propagaci českého designu u nás i v zahraničí, je skupina PPF.

Česká společnost a s ní i autorský design ušly za uplynulé čtvrtstoletí kus cesty. Od otázek, co je design a k čemu vlastně slouží, jsme se přes nastartování spolupráce mezi designéry a průmyslem dostali do situace, kdy je kvalitní design nejen výraznou konkurenční výhodou, ale také žádaným prostředkem při řešení každodenních situací i komplikovanějších společenských a environmentálních otázek. Z akce pro nadšence se stala jedna z hlavních kulturních událostí sezóny, v rámci níž se do Prahy tradičně sjíždějí přední umělci, kurátoři, sběratelé i novináři z celého světa. Na festivalu hledají svěží inspiraci a kontakty, ale také obchodní příležitosti. Jubilejní Designblok letos na podzim rozproudí dva významné chrámy českého výtvarného umění a designu – poprvé obsadí Veletržní palác Národní galerie Praha a již potřetí Uměleckoprůmyslové museum v Praze.

Zenbox jako podcastové studio

Zenbox je kompaktní dřevostavba s originálním designem, která díky přírodním materiálům, kvalitnímu zpracování a plnohodnotné elektroinstalaci přinese do života po celý rok místo, kde se může
každý v klidu soustředit na tvoření, práci i zábavu. Je vyráběn ve více konfiguracích interiérového uspořádání, vestavného nábytku, fasády, střechy či zdroje elektrické energie. Je vyráběn ve více konfiguracích interiérového uspořádání, vestavného nábytku, fasády, střechy či zdroje elektrické energie. Nejraději realizujeme dřevěnou variantu v materiálu červený západní cedr. Nosnou konstrukci tvoří velkoformátové CLT panely vysoké pohledové kvality.

My proměníme během Designbloku Zenbox v plnohodnotné podcastové studio.
Chcete se přidat a přijít do některého z našich podcastů? Tady jsou dvě ukázky naší práce.

Kontaktujte nás.

Vizualizace a zákres do fotografie: Zenbox

Mohlo by vás zajímat

Idealab seriál o marketingu pro architekty

Ztratili jste se ve všech pojmech? Kontaktujte nás a svěřte marketing a PR nám v Idealabu.

Tipy pro architekty: LinkedIn prezentace

Jak správně založit profil I
První díl seriálu “krok po kroku” LinkedInem. Začínáme založením profilu, správným technickým nastavením a dalšími nezbytnými kroky.

Jak správně založit profil na II
Druhý díl seriálu “krok po kroku” LinkedInem. Podrobné návody a odkazy na oficiální návody k tomuto nastavení najdete v tomto článku.

Obsahový marketing na LinkedIn
Jak na něj: od textů, přes "tone of voice" až po kvalitní obrazové materiály. Ukážeme, co je důležité.

Správa LinkedIn profilů
Popis toho, jak funguje naše služba správy firemních i osobních účtů na LinkedIn. Profesionálně, s porozuměním vašemu oboru a se specializací na B2B marketing.

LinkedIn a jeho využití v kreativních profesích
Článek určený architektům, designérům, interiérovým designérům a dalším freelancerům, kteří chtějí být na LinkedIn vidět, správně psát obsah a využít potenciál této sítě pro svoji efektivní prezentaci.

Všechny články o úspěšném LinkedIn na IDEAMAG.CZ.

Pomůžeme vám s LinkedIn

Pokud máte pocit, že vám tento článek a rozcestník na další zdroje na IDEAMAG.CZ nestačí k tomu, založit a vést svůj LinkedIn profil správně a potřebujete profesionální pomoc, napište mi na radek@idealab.cz, nebo rovnou zavolejte na +420 777 572 476.
Rád s vámi proberu, co je možné a vhodné právě pro vás.