Za jejím designem stojí designér Martin Foret, držitel Red Dot Award.
LD Seating je předním výrobcem nadčasového, designového a ergonomického sezení pro kanceláře a veřejné i soukromé prostory. Řady českých a italských designérů, se kterými firma LD Seating spolupracuje, rozšířil designér Martin Foret. Ten stojí za návrhem nové židli TRIVI, která bude představena na letošním ročníku Designbloku.
Spolupráce rodinné firmy LD Seating s produktovým designérem Martinem Foretem začala
od stolu. Martin Foret navrhl pro vlastní kolekci stůl, který tým LD Seating natolik zaujal, že ho oslovili s nápadem, aby navrhl i židli. Zadáním bylo, aby ji navrhl tak, jak by to udělal pro svou kolekci.

Charismatický minimalismus židle TRIVI

Produkty designéra Martina Foreta mají vždy určité charisma. To samé platí i o židli TRIVI. “Nuance a propracovanost detailů určují výsledný charakter židle, zároveň bylo potřeba zachovat jednoduchý a logický vzhled židle, aby skvěle vypadala i ve větším počtu, a to třeba v interiéru kavárny,” vysvětluje Martin Foret. Hlavním cílem bylo dosáhnout toho, aby židle TRIVI byla – i přes svou jednoduchost – pohodlná. Mnohem vyššího komfortu, než je u židlí obvyklé, dosáhli inovativním 3D tvarováním dřevěných prvků. Židle TRIVI je navíc jednoduše stohovatelná a v interiéru bude dobře fungovat dnes i za deset let. TRIVI si na nic nehraje: odtud také její název.

Video o židli TRIVI

Pro LD Seating jsme připravili krátké video, které uvádí tento produkt na letošní přehlídce Designblok (přečtěte si více v našem článku Designblok představuje své vystavující).

Rodinná tradice firmy LD Seating trvá bezmála 30 let

Příběh firmy LD Seating se začal psát již v roce 1993 v Boskovicích, kdy ji založila Jitka Hurábová. Nyní vedení rodinné firmy postupně přebírají její synové Jan a Jakub a zapojuje se i Jakubova manželka Petra.
Kancelářské prostředí se mění a s ním i nábytek. Už dávno se vše netočí jen kolem otočného křesla. Součástí kancelářského prostředí jsou relax zóny, zasedací místnosti, lounge apod. Zvyšuje se poptávka po nejrůznějších typech sezení. Kancelářský nábytek musí být stále nejen ergonomicky dokonalý, ale zároveň pohodlný a designový. Nábytek firmy LD Seating tak nyní najdete nejen v kancelářích a coworkingových centrech, ale i v bankách, školách, hotelech, restauracích i barech. Elegance, nadčasovost, pohodlí a originalita. To jsou čtyři aspekty, které charakterizují výrobky firmy LD Seating.

Dále by vás mohlo zajímat:

Rozhovor s Martinem Foretem na ARCHIZOOM.CZ

Studio ARCHIZOOM

Naše studio kousek od Pražského hradu, v krásném domě z 19. století jsme stavěli tak, abychom mohli o architektuře a designu vysílat z vlastních prostor. Umíme tady v profesionální kvalitě natočit podcast, video, rozhovor a ten pak správným způsobem poslat do světa: nejen čtenářům ARCHIZOOM, kterých je několik desítek tisíc, ale i velké skupině dalších návštěvníků internetu, kteří hledají informace a ověřené zdroje o současné české architektuře.

Jsme tým, který pro vás připravuje obsah a kampaně ARCHIZOOM. S radostí a znalostmi. Chcete se přidat? Napište do redakce. Chcete na ARCHIZOOM prezentovat svou službu, značku nebo produkt? Napište nebo volejte Radkovi. Jste architekt a chcete publikovat svou práci? Kontaktujte Lan.

Jak funguje kvalitní obsah

O obsahovém marketingu jsme tady na IDEAMAG.CZ napsali opravdu hodně. Vlastně jde o jedno z hlavních témat, kterému se tady dlouhodobě věnujeme. Doporučuji proto například naše články:
Obsahový marketing a jak na něj I.  
Obsahový marketing a jak na něj II.

Specializované obsahové články jsme publikovali například na téma:

Marketing pro výrobce nábytku I.
Marketing pro prodejce nábytku II.
Marketing pro prodejce dřeva

Shrnutí: vše o ARCHIZOOM

ARCHIZOOM je obsahový web o současné české architektuře. Aktuální, s vlastní redakcí a obchodním oddělením a edičním plánem. Co je časopis ARCHIZOOM.CZ. Denně zde najdete témata, která mohou být přínosem i pro vás. Architektura, design, umění, ale i trh a jeho vývoj. Spojujeme zajímavá jména z oblasti architektury. ARCHIZOOM.CZ připravují mimo jiné specialisté z týmu Idealab, kteří mají dlouholeté zkušenosti s marketingem, analýzami trhu, budováním značek a PR.

Naše vybrané reference: videa a podcasty

Podcast The World of OOOOX
Profilové video Ateliér Kunc Architects
Rozhovor o BIM: Boris Vološin / Cigler Marani Architects
– Prohlédněte si dosud natočené a publikované díly podcastu The World of OOOOX.
Video k novému kancelářskému stolu Alfa UP
Wellness centrum Egonovo

Seriál Úspěšný LinkedIn

Protože tento náš původní seriál zaznamenal velký ohlas, proto shrnujeme jednotlivé díly a také přidáváme další zajímavé zdroje.

Správa LinkedIn profilu

Chcete svůj LinkedIn profil svěřit odborníkům?
Měsíčně se staráme o desítky firemních účtů.

LinkedIn a jeho využití v kreativních profesích
Článek určený architektům, designérům, interiérovým designérům a dalším freelancerům, kteří chtějí být na LinkedIn vidět, správně psát obsah a využít potenciál této sítě pro svoji fektivní prezentaci.

Jak správně založit profil na LinkedIn I
První díl seriálu “krok po kroku” LinkedInem. Začínáme založením profilu, srpávným technickým nastavením a dalšími nezbytnými kroky.

Jak správně založit profil na LinkedIn II
Druhý díl seriálu “krok po kroku” LinkedInem. Podrobné návody a odkazy na oficiální návody k tomuto nastavení najdete v tomto článku.

Obsahový marketing na LinkedIn
Jak na něj: od textů, přes tone of voice až po kvalitní obrazové materiály.

Správa LinkedIn profilů
Popis toho, jak funguje naše služba správy firemních i osobních účtů na LinkedIn. Profesionálně, s porozuměním vašemu oboru a se specializací na B2B marketing.