Pro jednu z předních českých firem v oblasti interiérového designu a komerčních prostor pracujeme bezmála deset let. Začínali v garáži. Do dvou let se ve svém oboru stali jednou ze tří firem, o kterých se nejvíc mluví. A co konkrétně cre8 dělá? Snaží se prodávat lidem nebo spíše firmám řešení. Řešení pro situaci, kdy se chtějí stěhovat z jednoho místa na druhé a potřebují pomoct vyznat se v situaci na trhu, vybavit interiéry a pomoct s celým procesem stěhování. Každá firma chce nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou, který je ale pro jednotlivé společnosti naprosto rozdílný. A my se jim v tom snažíme pomoct.
cre8 je firma, která akustiku, ergonomii a udržitelný rozvoj považuje za výchozí body v návrhu každého pracovního prostředí. V oblasti designu pracovního prostředí se cre8 pohybuje řadu let, realizovali pracoviště jak pro nadnárodní, tak české společnosti.

Případové studie cre8

Jak pracujeme pro společnost cre8
cre8 spustil eshop od Idealabu

Pro cre8 zajišťujeme tyto služby:

Poptejte nás a nezávazně se s námi pobavte o tom, jak připravit komunikační koncept v oblasti dodávek pro stavebnictví a architekturu.
Kontakt: Radek Váňa, tel. +420 777 572 476, radek@idealab.cz

Další stránky

Tým Idealab
Blog Idealab o marketingu
Studio Idealab: tvorba podcastů a videí

Související články

Komplexní marketing pro společnost Botanicus
Konference TechoCon a tvorba obsahu pro B2B
Pro Asociaci IFMA připravujeme Ročenku českého facility managementu

Webové stránky klienta: www.cre8.cz

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

cross-circle