Když jste například prodejce designového nábytku nebo kuchyní, potřebujete své zákazníky informovat o novinkách v sortimentu, rádi se pochlubíte zajímavou realizací nebo rozhovorem s architektem. Chcete graficky střídmý, minimalistický časopis, který vytisknete a jednou za čtvrtletí rozešlete na databázi vašich zákazníků. Celý proces bude nějaký ten týden trvat a my v Idealabu ho celý převezmeme do naší péče.

Provedeme vás jednotlivými kroky a minimalizujeme časovou zátěž vašich lidí. Na projektu bude pracovat náš copywriter, grafik, fotograf a projektový manažer, který zajistí, aby celý tým ve stanoveném čase (a kvalitě) zpracoval, co je třeba.

Jaké mohou být firemní časopisy

Během předchozích let jsme navrhli a vydáváme řadu různých časopisů. Prohlédněte si například:

Mohlo by vás také zajímat

Na www.ideamag.cz jsme publikovali několik článků, kde podrobně popisujeme téma firemního časopisu a další témata týkající se kvalitního obsahu.
Přečtěte si například:

Kolik stojí firemní časopis

Otázka, na kterou nelze jednoznačně odpovědět. Odpověď tvoří řada proměnných: počet stránek firemního časopisu, kvalita tisku, tištěný náklad, distribuce. Pokud budete chtít využít kvalitní fotografy, bude příprava stát více, než když nakoupíme obrazový doprovod z fotobank.
Obě cesty jsou možné, liší se rozpočtem i časovou náročností.

Vytvoříme vám kalkulaci služeb s orientačním rozpočtem za firemní časopis v rozsahu 20 stránek, které připravíme textově, obrazově a graficky. Samozřejmě s vámi vše odsouhlasíme, zkorigujeme a nakonec připravíme k tisku. Protože nevíme, kolik kusů budete chtít tisknout (a chystáme i nízkonákladové časopisy v nákladu 300 kusů), tato cena nezahrnuje tisk.

Váš firemní časopis může mít podobu úplně obyčejných novin, stejně jako ho můžeme společně připravit na křídovém papíře a ve formátu A3.
Rádi vám na základě zadání připravíme kalkulaci na míru. Napište nám.

MÁM ZÁJEM o tuto službu

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

cross-circle
Kniha TINY HOUSE