Mezinárodní konference TechoCon věnovaná udržitelnosti a problematice well-being proběhne 19. září v showroomu firmy Techo. V tuto chvíli je přihlášeno přes 600 hostů, takže oproti loňskému ročníku jde o 50% nárůst hostů, kteří dorazí.

Naše několikaměsíční práce zahrnovala tvorbu pravidelného blogu, newslettery a obsahový marketing. Protože mezi našimi klienty je řada hostů, kteří na čtvrteční konferenci dorazí, připravili jsme stručného průvodce a "navigátor" touto skvělou akcí.

Pro všechny, kteří se na konferenci chystají, jsme do šesti hlavních bodů shrnuli všechny důležité odkazy, pokyny a informační články k letošní konferenci TechoCon 2019.

I. Registrace

Ještě na poslední chvíli chcete registrovat kolegu nebo někoho z vaší firmy? Využijte registraci přímo do našeho online systému zde.

II. Program a řečníci

Celkem na konferenci vystoupí několik desítek specialistů, přednášejících a diskutujících. Opravdu nabitý program poběží od rána do večera: na třech pódiích se budou v rychlém sledu střídat naši pozvaní hosté.
Program Creative stage proběhne na hlavním pódiu.

Program hlavní stage
Program creative stage
Program satelitní stage
Profily všech řečníků, jejich CV najdete na stránce Řečníci.

III. Koho na konferenci najdete

Během celého dne se na konferenci vystřídá několik set lidí: abychom vám usnadnili orientaci v tom, kde je která scéna, kde který partner přednáší, tady je mapa konference TechoCon.

IV. Rádi čtete?

Během celého roku jsme publikovali desítky článků na blogu, ke stažení je i ebook z loňské konference a k dispozici je také archiv předcházejících konferencí.

V. Partneři

Konference by nemohla proběhnout bez podpory celé řady partnerů. Děkujeme za pomoc, ale i zajímavý obsah přednášek a článků na blog několika desítkám firem. Jsme rádi, že TechoCon podporují. Partneři konference

VI. Něco opravdu hoří? Kontakty

Nenašli jste v našem rozcestníku a navigaci něco důležitého? V něčem si nevíte rady? Pak je pro vás k dispozici celý realizační tým konference. Na této stránce na nás máte přímé telefonní a mailové kontakty: kdykoliv se nám ozvěte a my vás samozřejmě pomůžeme s čím, je třeba.
www.techocon.cz