Máme řadu let zkušeností z práce s firmami, pro které tvoříme marketing na míru. Specializujeme se na B2B marketing, specifickou formu marketingu, která pracuje na oslovení firem, nikoliv koncových uživatelů produktu nebo služby.

B2B marketing

Při tvorbě marketingového plánu je třeba marketing pojmout odlišnou formou než u B2C marketingu. V B2B komunikaci je potřeba se více zaměřit na přidanou hodnotu nabízeného produktu nebo služby. To může být snížení nákladů ( na vývoj, na výrobu, na distribuci...), zvýšení obratu apod. I v B2B hrají emoce určitou roli, ale hlavním kritériem by měly být při rozhodování argumenty, co daný marketovaný subjekt přinese zákazníkovi.

Abyste dobře nastavili marketingový plán, musíte zvolit správnou strategii. Co nejlépe specifikovat společnosti, které by mohly mít o vaše produkty či služby zájem. Vzhledem k danému oboru potřebujeme rozmyslet kanály marketingové komunikace. To, že používáte Facebook doma, neznamená, že je to ideální medium pro komunikaci výhod produktů vaší společnosti.

Využijte služby týmu zkušených profesionálů Idealabu, prověřenou a kvalitní firmu, která se na marketing specializuje. Připraví pro vás nejen celou marketingovou strategii, ale také všechny texty a prezentace.

Prohlédněte si na naše reference v B2B marketingu.

MÁM ZÁJEM o tuto službu

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

cross-circle