Pro našeho klienta cre8, který je výhradním distributorem americké firmy Herman Miller, každé dva týdny odesíláme obsahové newslettery o novinkách a zajímavých realizacích. Jednou z posledních novinek je Keyn Chair - multifunkční a perfektně provedená židle, pro kterou společně s týmem cre8 připravujeme marketing na českém trhu.

Hlavní cílovou skupinou této komunikace jsou architekti a designéři, kteří zařizují a připravují kanceláře. Jejich databáze máme k dispozici (více si o tom přečtěte v článku Databáze architektů) a využíváme je, abychom informovali o novinkách, jako je tato vynikající kancelářská židle.

 

Novinka: židle Keyn

Aktuálně je na trhu nová židle Keyn od Herman Miller: je elegantní a s vysokou variabilitou. Vybrat si lze různé podnože, povrchové úpravy, područky a materiály čalounění podsedáků. Key židle jsou skvělé do konferenčních místností, jsou stohovatelné a lehké, takže manipulace s nimi je radost.

Náš klient je nabízí i do domácí pracovny, protože měkké čalounění zpříjemní i práci v home office. Základna s kolečky poskytuje ještě větší mobilitu. Sednete si u pracovního stolu, na schůzce s kolegy nebo kdekoliv jinde. Naše newslettery a další komunikace Keyn Chair vedou architekty a další zájemce o moderní design kancelářského nábytku na web cre8, kde máme obsahově bohatou a pečlivě zpracovanou microsite.

Viděli jste tento náš obsah na LinkedIn?

Pak vás nejspíš bude zajímat, jaké články ze seriálu Úspěšný LinkedIn připravil Radek Váňa, CEO Idealabu. Tématu se věnujeme dlouhodobě a ke komunikaci v B2B segmentu, kam kancelářské židle a jejich prodej, patří, je tato síť vhodná. Tady jsou vybrané články od Radka Váni.

Jak správně založit profil I
První díl seriálu “krok po kroku” LinkedInem. Začínáme založením profilu, správným technickým nastavením a dalšími nezbytnými kroky.

Jak správně založit profil na II
Druhý díl seriálu “krok po kroku” LinkedInem. Podrobné návody a odkazy na oficiální návody k tomuto nastavení najdete v tomto článku.

Obsahový marketing na LinkedIn
Jak na něj: od textů, přes tone of voice až po kvalitní obrazové materiály.

Správa LinkedIn profilů
Popis toho, jak funguje naše služba správy firemních i osobních účtů na LinkedIn. Profesionálně, s porozuměním vašemu oboru a se specializací na B2B marketing.

LinkedIn a jeho využití v kreativních profesích
Článek určený architektům, designérům, interiérovým designérům a dalším freelancerům, kteří chtějí být na LinkedIn vidět, správně psát obsah a využít potenciál této sítě pro svoji efektivní prezentaci.

Všechny články o úspěšném LinkedIn na IDEAMAG.CZ.

Pomůžeme vám s LinkedIn

Pokud máte pocit, že vám tento článek nestačí k tomu, založit a vést svůj LinkedIn profil správně a potřebujete profesionální pomoc, napište mi na radek@idealab.cz, nebo rovnou zavolejte na +420 777 572 476.

Rád s vámi proberu, co je možné a vhodné právě pro vás.

– Návod, jak psát na LinkedIn
– LinkedIn a jeho využití v kreativních profesích
– Jak správně založit profil na LinkedIn

Náš tip

Chcete se s námi setkat a pobavit o tom, jak dělat B2B marketing například pro kancelářské židle?
A nemusí to být jen v oblasti kancelářského vybavení. Pracujeme i pro ICT nebo strojírenské firmy.
Přijďte na kávu do naší Laboratoře, nebo přijedeme my k vám.

Kontakt:
Radek Váňa, radek@idealab.cz, tel. +420 777 572 476