Máme pro vás návod, jak správně vybrat fotografie architektury a jak je připravit pro média.

Protože prakticky denně pracujeme s médii, chystáme marketingové a komunikační strategie, často řešíme, jak vlastně správně připravit fotografie architektury. Připravili jsme pro vás praktický návod, protože za dlouhá léta práce v médiích o architektuře víme, jak na to.

Marketing pro architekty

V prosinci 2018 jsme připravili celý seriál věnovaný tématu marketingu pro architekty. Popsali jsme, jak přesně postupovat, co udělat, čeho se vyvarovat a jak komunikovat práci architekta. Tady jsou odkazy na celý náš seriál Marketing pro architekty:

Jak řešit marketing pro architekty I. díl
Jak řešit marketing pro architekty II. díl
Jak řešit marketing pro architekty III. díl

A kdybyste chtěli jít opravdu do detailu, pak případovou studii o tom, jak jsme s marketingem pomohli Ateliéru Kunc Architects najdete zde.

Fotografie architektury

Dnes si řekneme, jak správně vybrat fotografa pro vaši stavbu? Kolik stojí fotograf architektury? Jak postupovat a koho oslovit? To jen několik málo otázek, které si nejspíš kladete, pokud jste architekt. My v Idealabu spolupracujeme s celou řadou talentovaných a profesionálních fotografů architektury. Rádi v rámci celé komunikační strategie doporučujeme z našich osvědčených fotografů.

Jak postupujeme?

Protože fotografie je pro naši marketingovou práci jen začátek, chceme, aby fotograf architektury pracoval přesně, rychle a svědomitě.
Převedeno do normální dikce... vyfoť, vyretušuj, uprav, řekni svůj názor a dodej nám perfektní fotografický materiál, který můžeme vzít a pustit se do marketingu. Krásná, vyretušovaná a hires data.

Chcete vědět, s jakými fotografy pravidelně pracujeme? Chcete tip na fotografa architektury? Napište nám a my vám rádi doporučíme, koho oslovit.

Chcete kromě fotografií také napsat smysluplný text? Nebo dokonce marketingovou strategii? Pak jste na tomto webu správně. V Idealabu milujeme architekturu, design... a rádi pracujeme napříč médii: od fotografie po text. Rádi tvoříme obsah pro architekty - texty, newslettery, nebo jen článek do časopisu.

Seznam fotografů architektury

Ne, ten tady opravdu nenajdete. Zaprvé ho nikdo zatím nevytvořil a za druhé v České republice je několik desítek opravdu kvalitních fotografů architektury: většinu z nich osobně známe. Víme, jak pracují a pro jakou konkrétní práci je můžeme využít: interiéry, exteriéry, design... Chcete se s námi poradit, jakého fotografa architektury si vybrat?

Skvělé, napište nám a společně se do toho můžeme pustit.
Pište nebo volejte rovnou Radkovi Váňovi, který má s fotografy architektury největší zkušenosti.