Blíží se konec roku a již pátý rok naší práce pro Ateliér Kunc Architects je za námi. Dokázali jsme toho opravdu hodně.

Každé vydání AKA Stories má své hlavní téma: jednou jsou to domy AKA, jindy skandinávské interiéry, pak interiéry kanceláří. Vždy se snažíme prezentovat konkrétní práci a filozofii našeho klienta.

Poslední letošní vydání AKA Stories jsme udělali jinak (jak to děláme obvykle, si přečtěte v případové studii zde). Protože pocit, který z letošního roku máme rezonuje nejvíc v mysli (i na monitorech) lze shrnout do jednoho slova.

Společně s AKA jsme WINNERS!

Rodinný dům v Neveklově získal řadu prestižních ocenění: největší odměnou je titul Winner v mezinárodní soutěži Iconic Awards 2018 za nejlepší rodinný dům. Samozřejmě také tuzemská ocenění Stavba roku a Dřevěná stavba roku. Byl nominován na Českou cenu za architekturu a postoupil do finále soutěže Interiér roku. K tomu připočteme několik dalších ocenění. O dům byl obrovský zájem v médiích, celkem jsme napočítali přes 20 publikací, a to i v respektovaných světových médiích jako je Dwell nebo ArchDaily.

Filozofie rodinného domu, kterou komunikujeme už pět let, zaujala velké množství lidí, protože téma rodinného bydlení dnes zajímá širokou veřejnost.

Stáhněte si AKA stories, jeden z nejúspěšněšjších nástrojů našeho PR pro architekturu.
Chcete také takový časopis?
Napište Radkovi na radek@idealab.cz nebo se u nás rovnou zastavte na kávu a konzultaci.