O naše podcasty a videa především v oblasti B2B je zájem. Proto jsme postavili vlastní podcastové studio v Praze na Břevnově.

V něm vytváříme kvalitní a odborný obsah nejen pro architekturu, design a výrobu, ale připravujeme tady rozhovory, krátká videa nebo podcasty pro naše klienty. Profesionální vybavení, tým šikovných lidí a hlavně skvělé nápady jsou to, co naše podcastové studio odlišuje od ostatních. Nepronajímáme ho pro natáčení jiných, ale naopak všechny zveme k nám. Naše betonová zeď se stala kulisou desítek videí a podcastů a natáčení je dnes denní součástí naší práce. Často tady také fotíme s těmi nejlepšími českými fotografy a samozřejmě rádi se tady potkáváme s inspirativními lidmi.

Jak funguje studio Idealab

Umíme vymyslet a napsat scénář, i ve velmi specifických oblastech jako je B2B, výroba, nábytkářský trh, realizace interiérů nebo architektura. Pro podcast nebo vlastní video umíme postavit atraktivní a designovou scénu. Spolupracujeme s těmi nejlepšími světovými výrobci nábytku a svítidel, jako jsou například firmy Arper, Fritz Hansen nebo Nemo Lighting.  Natáčíme kousek od Pražského hradu v krásném a klidném prostředí, kde v klidu zaparkujete, dáte si s námi kávu… A pak to všechno vymyslíme. Nakreslíme, popíšeme, připravíme scénář. Namíříme reflektory, kamery, spustíme techniku. Natočíme profesionální video, sestříháme ho a pošleme do světa. Uděláme vše pro to, aby bylo vidět na sociálních sítích, Youtube, Spotify i všude jinde.

• 1. díl: Něco málo o Spotify a proč v této aplikaci inzerovat
• 2. díl: Konkrétní formáty reklam, protože Spotify není jen o zvuku
• 3. díl: Fenomén podcast aneb Spotify hlásí reklamní novinky
• 4. díl: Kampaň krok za krokem plus tipy pro maximum úspěchu

Jak si pronajmout studio Idealab

Jednoduše. A s námi, tedy týmem Idealab. Naše studio je tady pro projekty časopisu ARCHIZOOM, ale třeba i ten váš. Můžete si ho pronajmout (i s našimi nápady) a pustit se s námi do toho.

Chcete vymyslet a natočit vlastní podcast? Sérii rozhovorů? Produktové fotografie? Portréty svého týmu? Na to všechno jsme připraveni a umíme to. Kontaktujte nás.

Ukázky naší práce. Videa Idealab

Podcast The World of OOOOX
Profilové video Ateliér Kunc Architects
Rozhovor o BIM: Boris Vološin / Cigler Marani Architects
Video k novému kancelářskému stolu Alfa UP

Dále by vás mohlo zajímat

Časopis Svět Botanicus (od 2010)
Časopis AKA Stories (od 2013)
Newslettery pro společnost cre8 (od 2013)
Odborné studie Trend Report (od 2014)
Desítky tiskových zpráv (od 2009)

– Návod, jak psát na LinkedIn
– LinkedIn a jeho využití v kreativních profesích
– Jak správně založit profil na LinkedIn