Vydali jsme monotematické číslo AKA Stories, věnované projektu interiérů kanceláří poradenské společnosti Deloitte.

Pro klienta Ateliér Kunc Architects již šest let vydáváme úspěšný časopis AKA Stories (přečtěte si případovou studii Ateliér Kunc Architects). Právě jsme vydali letní číslo věnované jedinému projektu a tím jsou nové kanceláře firmy Deloitte v Praze.

O celém projektu jsme podrobně na IDEAMAG.CZ psali v článku Nové interiéry kanceláří Deloitte, kde jsme také zvali na komentované prohlídky. Celkem proběhly čtyři prohlídky a byly skvělé!

Vše jsme shrnuli do samostatného vydání AKA Stories a rozeslali na několik tisíc adres: možná jste AKA Stories dostali i vy.

Tady je stručné shrnutí AKA Stories léto 2019: letos na jaře byl dokončený jeden z největších projektů kanceláří. V budově Churchill Ateliér Kunc Architects pro mezinárodní poradenskou společnost Deloitte navrhl na více než 12 000 metrech čtverečních jedinečný interiér. Byl to jeden z nejsledovanějších projektů loňského roku.

Stáhněte si AKA Stories zde.

Mohlo by vás zajímat

Rozhovor o projektu a realizaci nových kanceláří společnosti Deloitte

Další rozhovory na IDEAMAG.CZ

Vladimír Borovička – ředitel značky Interiér Říčany
Luděk Rýzner – architekt
Jan Bastař – spoluzakladatel značky cre8
Marek Deyl – architekt
Robert Fritzen – majitel restaurace

Chcete také publikovat na IDEAMAG.CZ? Zajímá vás kvalitní obsah, kterým oslovujeme zajímavou cílovou skupinu, především v B2B marketingu?
Napište nám a pojďme se potkat. Umíme připravit rozhovor i pro vás.