Šablona MARKETOO

Česká WordPress šablona MARKETOO od Idealabu navržená především pro kreativní, komunikační a PR agentury. WordPress šablona pro agentury vznikla nejprve pro naše vlastní použití, nyní ji nabízíme i dalším.

Datum vytvoření: srpen 2019
Poslední aktualizace: 15. října 2019

Jednoduchá šablona postavená profesionály

MARKETOO dominuje svým tří-sloupcovým grid systémem, který uživatele provází celým webem.

Rozšířená funkcionalita WordPressu

Naši WordPress šablonu jsme rozšířili o funkce nezbytné pro mediální agentury. Obsah a jednotlivé funkce dávají této plnohodnotné šabloně obrovské možnosti: najdete zde nejen portfolio, rozsáhlý blog, tým, statické stránky, ale i další funkce, které využijete při prezentaci své mediální, PR nebo komunikační agentury.

Tým

Sestavte si jednoduše svůj tým, stejně jako kterýkoliv jiný příspěvek nebo stránku. Každý člen má svou vlastní stránku. A pokud publikuje na vašem agenturním blogu, pak se jednotlivé články řadí automaticky k jeho profilu. Jste odborníci ve svých oborech a chcete být vidět? Sestavte členům vašeho týmu profil a seskupujte pod něj jejich publikované články.

Reference

Prezentujte své portfolio klientů a jednoduše tvořte případové studie.

Služby

S MARKETOO zvýšíte konverze služeb a budete spokojení vy i vaši klienti.

Na úvodní stránce této šablony se náhodně zobrazují tři služby, pod kterými naleznete tlačítko odkazující na výpis všech služeb.

Příklad propagace služby v libovolném obsahu:

Reklamní bannery

Chcete propagovat sponzorované bannery na stránkách a v příspěvcích na blogu?

MARKETOO obsahuje modul umožňující tvorbu reklamních bannerů. Po vytvoření jednoduše zkopírujete short kód a vložíte ho do libovolné části v editoru.

Příklad propagace banneru v libovolném obsahu:

Máte zájem o tuto šablonu?

 

WordPress šablonu MARKETOO nabízíme i vám. Stačí vyplnit poptávkový formulář. Po odeslání formuláře vám zašleme pokyny k platbě. Chcete pomoci s implementací této šablony? Rádi Vám provedeme instalaci i nastavení.

 

  Cena: 2390,- Kč vč. DPH

  Povinné údaje:

  Volitelné údaje:


  Souhlasím s obchodními podmínkami.


  Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

   

  Šablona PICTOO

  PICTOO můžete použít k prezentování vašeho portfolia, ať už jste fotograf, architekt nebo designér. Pomocí této české WordPress šablony můžete jasně a snadno seznámit vaše zákazníky s tím, čím jste výjimeční.

  Datum vytvoření: červenec 2019
  Poslední aktualizace: 15. září  2019

  Česká šablona pro české uživatele

  WordPress šablonu PICTOO jsme vytvořili pro české uživatele, proto nebudete mít problém s nahodile nepřeloženými texty. Toto však není bariéra pro překlad vašich textů do dalších jazyků. Mezi doporučenými plug-iny jsme zmínili nástroj Polylang, se kterým si naše šablona perfektně rozumí.

  Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

  S plug-inem Yoast SEO můžete snadno dosáhnout prvních pozic ve vyhledávání obrázků, což je klíčové pro kreativní profese. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní se budou návštěvníci vašeho webu jednoduše orientovat a na pár kliknutí naleznou, co hledají.

  Můžete si vybrat, kolik příspěvků se na stránce zobrazí - pro rychlost webu by počet na jednu stránku neměl přesáhnout 50 příspěvků (obrázků).

  Demo

  Připravili jsme pro vás jednoduché a funkční demo.

  Demo

   

  Autorská ochrana

  Chráníme vaši originalitu - aby uživatel mohl stáhnout původní velikost souboru, musí být přihlášen.

  Doporučené plug-iny a užitečné funkce

  K vytvoření vlastních tlačítek a zvýraznění důležitého odstavce můžete použít short kódy, které lze jednoduše využít v editoru. Popis, jak short kódy využívat, je zobrazen v administraci na nástěnce. Pro snadnou kategorizaci svého portfolia doporučujeme plug-in Media Library Categories.

  Každá interakce je důležitá - vytvořili jsme jednoduchý komentářový formulář pro registrované i neregistrované registrované uživatele (nastavení lze upravit v administraci). PICTOO dominuje svým rychlým a responzivním Grid systémem, pro vaše fotografie a obrázky.

  Máte zájem o tuto šablonu?

   

  WordPress šablonu PICTOO můžete jednoduše koupit. Vyplňte následující formulář.

  Po odeslání formuláře vám zašleme pokyny k platbě.

   

   Cena: 1590,- Kč vč. DPH

   Povinné údaje:

   Volitelné údaje:


   Souhlasím s obchodními podmínkami.


   Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

   Kontakt

   Máte dotazy nebo se chcete s námi podělit o váš názor? Kontaktujte nás.

   Toto téma vytvořila marketingová agentura Idealab.