Připravili jsme první video pro časopis ARCHIZOOM. Přibližujeme několik základních mýtů, které panují v oblasti marketingu a PR pro architekturu.

Podrobně jsem je rozebíral v článků Pět mýtů o marketingu pro architekty. Společně s Jaroslavem Salvou vysvětlujeme v tomto videu základní principy, které by architekt nebo architektonické studio měli při své propagaci a PR dodržet.

Jak na to

Když jsme léta pilovali metody marketingu v architektuře, zjistili jsme, že tvrdá data, definici pipeline i citační index a obsahovou strategii můžeme aplikovat i pro naši práci. Že dokážeme vytvořit – ale hlavně pak dlouhodobě vést – marketingový plán, který funguje. A je měřitelný podobnými kritérii, jako třeba ve videu zmíněný “prodej žvýkaček”.

Pracujeme s jinými proměnnými, obvykle i delšími časovými úseky, ale marketing pro architektonickou kancelář (jakékoliv velikosti) plánujeme, řídíme i rozvíjíme na stejných základech jako v jiných oblastech kreativního průmyslu.

Že vaše architektonická kancelář není součástí žádného kreativního průmyslu?
A tohle jsou jen marketingové povídačky?
Nemyslíme si to.

Co je boarding program

Vyzkoušejte si náš “boarding program” pro architekty, kde vám vše vysvětlíme. Budete překvapeni, co vše se dá spočítat a naplánovat. Na základě výsledků naší společné práce pak pro vás rozpracujeme marketingový plán na rok, případně na dva.

Celodenní workshop u vás v kanceláři vám na řadu otázek jasně odpoví, společně pak stanovíme postup i konkrétní kroky, jak v marketingu postupovat, jak nastavit měřitelné a dosažitelné cíle a jak k nim dojít.
Chcete tento “boarding workshop” vyzkoušet? Napište nám.

Marketing pro architekturu

Chcete prezentovat svou architektonickou práci?

Nabízíme architektům, designérům i dodavatelům kompletní PR a mediální servis.

PR a marketing pro architekturu

Náš PR a mediální servis nabízíme architektům, interiérovým designérům, produktovým designérům, ale i dodavatelům staveb a interiérových realizací.

Přečtěte si také:
Jak řešit marketing pro architekty III.
Jak řešit marketing pro architekty II.
Jak řešit marketing pro architekty I.

Kontakt pro vás: Radek Váňa, radek@idealab.cz, tel: +420 777 572 476