Protože všichni máme teď víc času, můžeme se věnovat sociálním sítím. Jak na rozšíření sítě LinkedIn? Připravili jsme přehledný návod, jak rychle rozšířit síť LinkedIn o desítky kontaktů a jak z nich udělat potenciální zákazníky.

Jak začít vytvářet a rozšiřovat síť kontaktů a dostat se rychle na stovky až tisíce lidí v síti. A také, jaké nabídky k přidání do sítě přijímat a jaké ne.
Náš seriál článků začíná tím, jak vůbec založit svůj LinkedIn profil, jak ho spravovat a samostatný článek věnujeme také využití LinkedIn v oblasti kreativních profesí, jako jsou architekti (marketingu v architektuře se věnujeme v samostatné rubrice) nebo designéři.

Mohlo by vás zajímat o LinkedIn prezentaci

Jak správně založit profil I
První díl seriálu “krok po kroku” LinkedInem. Začínáme založením profilu, srpávným technickým nastavením a dalšími nezbytnými kroky.

Jak správně založit profil na II
Druhý díl seriálu “krok po kroku” LinkedInem. Podrobné návody a odkazy na oficiální návody k tomuto nastavení najdete v tomto článku.

Obsahový marketing na LinkedIn
Jak na něj: od textů, přes tone of voice až po kvalitní obrazové materiály.

Správa LinkedIn profilů
Popis toho, jak funguje naše služba správy firemních i osobních účtů na LinkedIn. Profesionálně, s porozuměním vašemu oboru a se specializací na B2B marketing.

LinkedIn a jeho využití v kreativních profesích
Článek určený architektům, designérům, interiérovým designérům a dalším freelancerům, kteří chtějí být na LinkedIn vidět, správně psát obsah a využít potenciál této sítě pro svoji efektivní prezentaci.

Všechny články o úspěšném LinkedIn na IDEAMAG.CZ.

Pomůžeme vám s LinkedIn

Pokud máte pocit, že vám tento článek nestačí k tomu, založit a vést svůj LinkedIn profil správně a potřebujete profesionální pomoc, napište mi na radek@idealab.cz, nebo rovnou zavolejte na +420 777 572 476. Rád s vámi proberu, co je možné a vhodné právě pro vás.

Ilustrační foto je od Marina Vitale ze serveru Unsplash