Další díl podcastu o architektuře a interiérovém design The World of OOOOX jsme věnovali italskému designu, kvalitě italského řemesla a factory tripu do továrny Agape a Tubes Radiatori.

Do posledního detailu

Italové obecně mají showroomy svých designových značek navržené a zpracované opravdu výjimečným způsobem a my se od nich máme co učit. Nejen koncepčně, ale i provedením, použitými materiály…
Sedmý díl podcastu The World of OOOOX byl především o perfektním designu, lásce k řemeslu a také preciznosti, která je u těch nejlepších značek pověstná.

"A dá se vlastně mluvit o italském designu?," ptal se Radek Váňa architektky Radky Valové ze studia OOOOX. Rozhodně ano, zazněla odpověď. Další diskuse se pak stočila na italský rodinný byznys v oblasti designu, veletrhy designu a factory tripy, na které architekti ze studia OOOOX rádi jezdí.

Jak vzniká podcast o architektuře

Nejprve připravujeme podrobné scénáře a koncepty videí a podcastů, především z oblasti architektury a designu. Tento konkrétní The World of OOOOX má zatím (březen 2020) osm dílů a další připravujeme.

Prohlédněte si dosud natočené a publikované díly

Jak postupujeme

Především oboru perfektně rozumíme, proto základem podcastu je kvalitní scénář. Dál pak nastupuje náš vlastní technický tým: kameraman a zvukař, kteří v profesionální kvalitě natočí, sestříhají a zprodukují video, podcast nebo krátký spot.
Podcasty pak publikujeme na Youtube, Spotify a dalších podcastových platformách.
A jak podcast pak využít? Můžete na svém webu nebo jako atraktivní materiál pro další PR značky nebo firmy.

V kombinaci s firemními časopisy, newslettery nebo články do médií pak získáváte skvělý obsah. Jsme specialisté na videa v oblasti architektury, designu, nemovitostního trhu a lifestyle.

Vybrané reference: videa a podcasty

Podcast The World of OOOOX
Profilové video Ateliér Kunc Architects
Rozhovor o BIM: Boris Vološin / Cigler Marani Architects
Video k novému kancelářskému stolu Alfa UP
Wellness centrum Egonovo

Autor podcastu o architektuře

Chcete se s námi potkat a zjistit více? Napište Radkovi na radek@idealab.cz
Podcast o architektuře připravuje Radek Váňa.

Radek Váňa, Ph.D. vystudoval Filosofickou fakultu University Karlovy. Od roku 1999 se aktivně pohybuje na poli české architektury a realitního trhu. Vedl a zakládal několik odborných architektonických a developerských časopisů.

Pracoval a pracuje pro developerské společnosti, investiční skupiny i významná česká architektonická studia. Od roku 2009 vede marketingovou agenturu Idealab, která se specializuje na poradenství a marketing v oblasti architektury a nemovitostního trhu.

Připraveno pro ARCHIZOOM.CZ
Je online magazín, kde denně publikujeme témata, která mohou být přínosem i s ohledem na tuto analýzu. Najdete zde konkrétní návody pro:

Obsahový marketing
Budování online strategií
B2B marketing

ARCHIZOOM.CZ připravují specialisté z týmu Idealab, kteří mají dlouholeté zkušenosti s marketingem, analýzami trhu, budováním značek a PR.

Dále by vás mohlo zajímat

Časopis Svět Botanicus (od 2010)
Časopis AKA Stories (od 2013)
Newslettery pro společnost cre8 (od 2013)
Odborné studie Trend Report (od 2014)
Desítky tiskových zpráv (od 2009)

– Návod, jak psát na LinkedIn
– LinkedIn a jeho využití v kreativních profesích
– Jak správně založit profil na LinkedIn

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

cross-circle