Asi to znáte. Jeden projekt střídá druhý a myšlenky se točí kolem nich. Na prezentaci odvedené práce už není kapacita. Je čas to změnit a předvést se celému světu! Ne, neděláme si legraci, vaše projekty mohou zaujmout nejen významná česká média, ale i ta celosvětová.

Mediální servis a PR prezentace architektů a jejich práce je naší doménou. Jak to celé funguje si tentokrát ukážeme na spolupráci s architektonickým studiem YUAR architects. Za tři roky jsme společně dokázali spoustu věcí. 

Web jako pevný základ

Ze všeho nejdříve jsme studiu YUAR architects navrhli nový web. Webové stránky jsou základem pro úspěšnou prezentaci jakékoliv firmy. Pro architekty to platí dvojnásob. Webovky slouží jako výkladní skříň, kde můžete ukázat, kdo jste, co umíte a v čem jste jedineční. A hlavně na jednom místě jednoduše představíte portfolio svých projektů. 

Na webové prezentaci nemůže chybět představení týmu. Profesionální nafocení celého týmu doplňuje prezentaci týmu. A když portrétové fotky, tak od fotografa Davida Krause. Jeho fotky můžete znát z titulních stran časopisu Reflex. Pro focení týmu YUAR zvolil černobílé snímky, které se k architektům velmi hodí.  

Foto zleva: Lukáš Janáč a Gregory Speck, foto: David Kraus

Kanceláře roku

Specializací  studia YUAR architects  jsou kanceláře a korporátní design, tou naší tvorba videoobsahu. Společně jsme natočili čtyřdílný seriál Kanceláře podle YUAR, který jsme veřejnosti představili a jeho rozšíření podpořili pomocí PPC kampaně.  

Architekti z YUAR  byli hosty v našich dalších video projektech. Gregoryho Specka jsme pozvali do pořadu Archizoom Focus a Lukáš Janáč se objevil ve 3. dílu seriálu Architekti kanceláří

YUAR architects jsou špičkou v navrhování kanceláří, důkazem je i jejich vlastní aplikace spaceplanning.app, jež revolučním způsobem zrychluje proces plánování kancelářských prostor. O aplikaci si můžete přečíst článek na našem webu tady.

Projekty studia YUAR jsou promyšlené do posledního detailu a naším cílem je, aby byly hodně vidět. A vidět jsou. Nejnovějším projektem jsou kanceláře pro FTMO. Titulek “YUAR architects navrhli pro FTMO kanceláře, které nespí.” se objevil napříč médii. A to například v Arch Diaries, na Archello i na českém webu Novinky.cz.

Kanceláře pro FTMO, foto: Radek Úlehla

Spolupráce s médii nás baví. Nyní připravujeme brunch pro novináře v kancelářích Productboard, které se staly vítězným projektem soutěže Kanceláře roku, kde se ateliér pravidelně objevuje mezi finalisty a především samotnými vítězi.

Architekti pomáhají. Aneb pro bono aktivity

Lukáš Janáč je se svým týmem mezi architekty známý mimo jiné tím, že se věnuje mnoha pro bono aktivitám. Pomáhat je pro Lukáše naprostou přirozeností - tak také vznikla iniciativa Obnova 21, kterou založil společně s dalšími významnými architektonickými studii, na podporu těm, které zasáhlo ničivé tornádu v létě roku 2021 na Moravě.

Ti, kteří přišli o dům potřebovali pomoci hned. Akce to tak byla velmi rychlá. Během pár dní jsme postavili webové stránky projektu a dostali jej do médii. Více si o projektu můžete poslechnout na stanici ČRO v pořadu Bourání, kde ho Lukáš Janáč představuje. 

Výsledek naší práce? Profesionální webové stránky, profesionální fotografie portrétů i architektury, účast architektů v úspěšných pořadech a četné publikace v českých i zahraničních médiích, a mnoho další práce.

Náš tip

Jste architektonické studio a chcete být také vidět?
Napište nám a pojďme se potkat. V architektuře se vyznáme a rádi pracujeme i pro začínající studia. Projděte si naše Reference a zeptejte se nás, jak děláme PR a marketing v architektuře.