Máme vlastní, podcastové studio, připravené pro B2B podcasty, především v oblasti nemovitostí, architektury, designu a interiérů.

Už tři roky natáčíme na ARCHIZOOM videa a rozhovory s českými architekty.
Náš kanál na Youtube nasbíral za tu dobu bezmála 300 000 shlédnutí. Najdete nás také na Spotify a dalších platformách. Za tři roky jsme vyzkoušeli a natočili různé formáty a od videa se teď posouváme dál k podcastům.

Na platformě Buzzsprout jsme v roce 2020 založili účet a nahráli první rozhovor, jehož tématem bylo PR a marketing v architektuře. Od té doby na našem kanálu přibylo mnoho nových seriálů, a tak dnes na kanálu ARCHIZOOM najdete přes sto videí.

Podcastové studio Idealab

Většinou jsme natáčeli v cizím prostředí: v kancelářích, showroomech… Někdy se nám nepodařilo vyladit zvuk, jindy jsme strávili spoustu času stavěním techniky. Prostě spousta práce, času, nervů, tahání techniky...

A proto jsme se během letošního listopadu a prosince rozhodli postavit si vlastní studio. A za pomoci zkušeného zvukaře Honzy Zazyho Zázvůrka u nás na Břevnově máme vlastní podcastové studio.

Je vyladěné pro nahrávání kvalitních podcastů, vybavené technikou od Rode a nachystané na lednový začátek podcastové sezóny 2023. Začínáme vlastními projekty jako Facility management podcast (FM podcast), Archizoom podcasty, ale naše studio je připravené i pro další projekty.

Náš tip pro B2B podcast

Rádi byste vydávali vlastní podcast, určený třeba architektům nebo interiérovým designérům?
Chcete vymyslet koncept, připravit scénář a natočit odborný, B2B podcast?
Umíme celý podcast vymyslet, natočit, sestříhat a účinně odeslat do světa: nejen architektům, ale i dalším posluchačům, kteří vás zajímají.
Potkejte se s námi a pojďme se pobavit o tom, jak takový B2B podcast můžeme společně v Idealabu připravit. Kontaktujte nás.

Jak si pronajmout studio Idealab

Jednoduše. A s námi, tedy týmem Idealab. Naše studio je tady pro projekty časopisu ARCHIZOOM, ale třeba i ten váš. Můžete si ho pronajmout (i s našimi nápady) a pustit se s námi do toho.

Chcete vymyslet a natočit vlastní podcast? Sérii rozhovorů? Produktové fotografie? Portréty svého týmu? Na to všechno jsme připraveni a umíme to. Kontaktujte nás.

Ukázky naší práce. Videa Idealab

– Podcast The World of OOOOX
– Profilové video Ateliér Kunc Architects
– Rozhovor o BIM: Boris Vološin / Cigler Marani Architects
– Video k novému kancelářskému stolu Alfa UP

Dále by vás mohlo zajímat

 Časopis Svět Botanicus (od 2010)
– Časopis AKA Stories (od 2013)
– Newslettery pro společnost cre8 (od 2013)
– Odborné studie Trend Report (od 2014)
– Desítky tiskových zpráv (od 2009)

– Návod, jak psát na LinkedIn
– LinkedIn a jeho využití v kreativních profesích
– Jak správně založit profil na LinkedIn