Časopis Facility Management Journal, který vydáváme pro asociaci IFMA, nově připravuje odborný podcast o facility managementu. Navštivte náš Youtube kanál s více než 270 000 shlédnutími videí a podcastů. Startujeme začátkem října a podcast tak doplní odborný, tištěný časopis Facility Management Journal.

Chcete být hostem FM podcastu? Napište nám na www.fmjournal.cz. Ten připravují specialisté z praxe, kteří se soustředí na kvalitní obsah a na odborné informace z oboru. Každé dva měsíce v tištěné verzi a každý týden v newsletteru a online. Členové IFMA reprezentují obor facility managementu a společně se zkušeným týmem naší agentury připravují obsah o novinkách z oboru, zprávy a články o tématech facility managementu, BIM, property managementu a správě budov.

Co je FM PODCAST

Časopis Facility Management Journal vychází jako tištěný časopis i v online verzi, dále jsme na Youtube, Spotify a na dalších platformách. U každého dílu podcastu garantujeme minimálně 5 000+ posluchačů každého dílu. Jdeme do hloubky, ptáme se na témata z praxe a zveme odborníky...

Můžete si náš časopis předplatit, můžete nám napsat a stát se přispěvateli našeho obsahu, anebo v časopisu můžete mít prezentaci firmy, produktu nebo služby. Na stránkách Facility Management Journalu se potkává český a slovenský svět facility managementu, BIM a provozu budov. Neměli byste chybět. Budeme velmi rádi, když našemu projektu věnujete pozornost. Navštivte www.fmjournal.cz a předplaťte si náš časopis. Anebo k nám pište. A samozřejmě: 8 000 našich čtenářů jsou i vaši klienti: inzerujte ve FMJ.

Redakční rada časopisu FMJ sdružuje nejvýznamnější odborníky z České a Slovenské republiky, kteří společně s mezinárodním zázemím asociace IFMA (International Facility Management Association) přinášejí čtenářům know-how. Kontakty a data. Vydáváme časopis, ale jsme silní i v online. Analyzujeme, píšeme, měříme a dodáváme kvalitní obsah. Čtenářům i inzerentům.
www.fmjournal.cz

Náš tip

Chcete na míru připravit podobnou publikaci, jako je Ročenka českého facility managementu? Nebo časopis Facility Management Journal?
Od konceptu, přípravy textů, redakční práce až po grafické zpracování, tisk, případně i distribuci?
Rádi se s vámi potkáme a vaši publikaci vymyslíme a dotáhneme do konce. Máme bezmála dvacet let zkušeností s podobnými publikacemi a knihami.

Jak postupovat? Napište přímo Radkovi Váňovi a potkejme se u nás na Břevnově. Rádi vás pozveme na kávu a probereme, jak takovou odbornou, B2B publikaci připravit.