Psát blog zabere hodně času, taky to chce zkušenosti a porozumění tématu, o kterém blogujete. Za více než deset let práce Idealabu jsme napsali stovky článků na různá témata: architektura, design, interiéry, biosmetika... Tady je výběr z našich realizovaných blogů.

Architektonické studio archicraft

www.archicraft.cz

Každý týdem připravujeme pro pražské architektonické studio archicraft blogový příspěvek: jednou se týká realizovaného interiéru, jindy kanceláří... komentujeme, popisujeme a přibližujeme práci architekta. Obsah pak dále sdílíme na sociálních sítích a komunikujeme architekty studia jako skutečné odborníky.

Prodejce kancelářského nábytku cre8

www.cre8.cz

Od roku 2013 komunikujeme novinky, realizované projekty a řešení předního prodejce a realizátora kancelářských a komerčních interiérů. Píšeme a odesíláme pravidelný newsletter a také veškeré novinky pro média.

Odborná konference TechoCon

www.techocon.cz

Dva roky jsme pro odbornou konferenci TechoCon psali blog: každý týden o zajímavém trendu, tématu nebo hostovi této akce. Během dvou let tak na webu TechoCon vznikla řada odborných článků o architektuře, interiérovém designu a zařizování kanceláří. Z nich jsme pak připravili dva ebooky (Ebook TechoCon 2019 a Ebook TechoCon 2018), které si můžete stáhnout ve formátu pdf a listovat a listovat... našimi články.

Prodejce mozaik a obkladů FinGres

www.oblozeno.cz

Pro firmu Fin Gres z Liberce jsme psali v letech 2017 a 2018 blog o obkladových materiálech a mozaikách té nejvyšší kvality. Svět tohoto blogu byly skleněné, keramické, kamenné a kovové mozaiky, ale i dlažby pro bazény, wellness a veřejné interiéry. Koupelna, bazén, wellness nebo třeba hotel mohou být poskládané zcela neopakovatelným způsobem. A o tom všem jsme psali tento blog.

Telefonní komunikace a B2B marketing

www.leadmachine.cz

Volání do nových firem je pro většinu obchodníků jedna z nejméně oblíbených disciplín. Úspěšnost domluvení schůzky bývá často deprimující. A jen málokdo se tím nenechá ovlivnit. Proto je používání externích obchodníků na telefonu tak oblíbené. Firma LEADMACHINE se zabývá specializovanou službou B2B marketingu a my zde připravujeme každý týden odborný blog o telemarketingu, datových analýzách a trendech.

A další reference Idealabu?

Blogy nás baví: asi nejvíc je to vidět na našem vlastním blogu www.ideamag.cz, který právě čtete. Tady jsme během předchozích dvou let publikovali přes 230 článků na témata, jako je LinkedIn, marketing v B2B, marketing pro developery, marketing pro architekturu, nebo třeba články o podcastech.

Správa firemního blogu

Chcete komunikovat se svými zákazníky, obchodními partnery a zaměstnanci?

Zajímavý firemní blog přivede a udrží na vašem webu návštěvníky.