Jejich domy mají duši a hovoří svým jazykem. Jsou plné emocí. Pro Ateliér Kunc architects jsme natočili a připravili seriál videí - prohlídek a komentářů k tématu bydlení.

Je to takový manifest architektury Michala Kunce. Celkem čtyři díly plné příjemné atmosféry a emocí jsme nazvali Krásné bydlení s Michalem Kuncem.

Krásné bydlení s Michalem Kuncem

Architekt Michal Kunc představí nejen svůj právě dokončený interiér rodinného domu v Průhonicích. Ten je vyústěním konceptu architektury plné emocí a ukazuje, jak ateliér pracuje s prostorem, ale i náladou a materiály.

Naše domy mají duši a hovoří svým jazykem. Dáváme do návrhů spoustu emocí a pro naše klienty navrhujeme jedinečné a osobité interiéry,“ popisuje architekt Michal Kunc.

ATELIER KUNC architects

Architektonické studio specializující se na návrhy moderních kanceláří, rodinných domů a designových interiérů. Návrhům a realizacím kanceláří se věnujeme s maximálním osobním nasazením, protože nás architektura prostoru plného emocí baví, chceme jí dělat naplno a s láskou. Architektura je podle nás životní styl a způsob myšlení. ATELIER KUNC architects je renomované boutique architektonické studio s osobním přístupem. Provádí originální projekty na klíč svým klientům, od první skici přes projekt až po finální detailní realizaci. Zabývá se komplexním řešením kancelářských prostor, interiérů a jejich realizací, dále navrhováním a realizací rodinných domů.

Vedoucím architektem, zakladatelem a majitelem je MgA. Michal Kunc (*1971). Vyučil se truhlářem, poté vystudoval architekturu u Evy Jiřičné na pražské Vysoké škole umělecko-průmyslové. Od roku 2002 je řádným členem České komory architektů. Realizace ATELIER KUNC architects jsou často publikovány v tuzemských i zahraničních časopisech, ateliér je členem Czech Deco týmu.

www.atelierkunc.com

PR pro architekty

Chcete mít na webu vysokou návštěvnost? Být v médiích? Pracovat pro vybrané klienty? S PR a marketingem můžete začít hned. Prostudujte si naše návody na úspěšný marketing a zkuste to sami. Anebo na PR a marketing nemáte čas a kapacitu? Rádi vám pomůžeme.

Napište přímo Radkovi Váňovi na radek@idealab.cz, nebo mu zavolejte na tel. +420 777 572 476 a dohodněte se na konzultaci, která vám dá odpovědi na vaše otázky, jak připravit úspěšné PR v oblasti architektury a designu.

Náš tip: Marketingový slovník Idealabu

Pečlivě vybíráme termíny a pojmy z oblasti marketingové komunikace, které by se vám mohly hodit pro vaši práci. Najdete je v Marketingovém slovníku Idealabu, který dnes obsahuje několik set pojmů. Několik tisíc čtenářů tohoto blogu nejčastěji hledá v Marketingovém slovníku tato hesla: