Vydali jsme letošní první číslo časopisu Facility Management Journal s hlavním tématem ESG.

Vstoupili jsme do druhého ročníku a máme velké plány. Tak by se dal jednou větou shrnout rok, který je před námi. Jak ve vedlejším sloupku shrnuje Jiří Knap, prezident IFMA CZ a předseda naší redakční rady, povedlo se nám společně zažehnout motor časopisu a my k němu teď přidáváme další válce a převody.

Podcastové studio

Tím prvním je bezesporu vlastní podcastové studio, jež jsme dokončili těsně před Vánoci. Sem si pravidelně zveme naše hosty nejen z FM oboru a jejich znalosti a know-how sdílíme s vámi: nově tedy najdete náš časopis na Youtube, Spotify, Apple podcast a dalších platformách. Takže pokud nemáte čas na čtení, přidejte si nás do svých oblíbených podcastů a poslouchejte názory a rozhovory třeba při vašich cestách. Přehled toho, co jsme natočili v předchozích dvou měsících, najdete v nové pravidelné rubrice. Rádi vás také přivítáme mezi hosty našeho podcastu, stačí se nám s „vaším“ tématem ozvat na adresu redakce. A příště budete na stránkách FMJ třeba vy a vaše firma.

Novinky IFMA CZ

Další novinkou letošního roku jsou exkurze: rozšiřujeme servis IFMA CZ svým členům a v každém čísle vás pozveme na zajímavou komentovanou prohlídku. Někteří z vás s námi loni navštívili pražské Technologické centrum UMPRUM nebo Kunsthalle: tentokrát členy IFMA zveme do moderní kancelářské budovy Parkview.

V únoru nás také čeká další plavba na elektrické lodi a workshop na téma ESG v oblasti FM (ostatně to je i hlavním tématem tohoto čísla), v březnu pak zájezd do Rotterdamu na World Workplace Europe. Přidejte se, protože registrace na obě akce jsou již otevřeny na www.ifma.cz.

Abychom vstup do nového roku symbolicky zhmotnili i na našich stránkách, zaměřili jsme se na vjezdy a vstupy. Přehled českých firem vám může pomoci při výběru vhodného dodavatele a opět si ho můžete stáhnout i jako ebook na našem webu.

Doplňujeme tak řadu předchozích ebooků (Akustické budky, CAFM systémy a Lockery) o další, aktuální téma.
Přihlaste se také k pravidelnému týdennímu newsletteru a nic z oblasti FM vám neunikne.