Když jste první nebo nejlepší, často vás ostatní kopírují. Jako BARRISOL jsou dnes označovány pnuté fólie jiných výrobců. Zvolit levnější kopie se ale často nevyplácí.

Naše kampaň proti kopírování originálního a unikátního materiálu komunikuje kvalitu, technické provedení i skvělé reference od těch nějalpších českých architektů.

BARRISOL je napínaná stropní fólie, která dává prostoru nový rozměr. Přináší do vašich interiérů krásu, kreativitu a novou kvalitu. Francouzský výrobce i český prodejce spolupracují s těmi nejlepšími českými i světovými architekty, kteří používají BARRISOL řešení k tomu, aby svým vizím dali opravdu napnutou sílu. Často se ale na českém trhu setkáváme s tím, že různí výrobci a dodavatelé prodávají pochybné produkty jako originál Barrisol (nebo také barrisol).

Určitě znáte profláknutý vtip o tom, že čím více pruhů, tím více je to Adidas… Pobaví, ale když se zamyslíte nad podstatou, zas tak vtipné to není. Podobně jako módních značek, i v oblasti interiérového designu se setkáváme s masivním kopírováním a parazitováním na dobrém jménu určitých značek. Dnes popíšeme rizika, která s sebou nese aplikace kopií napínaných stropních fólií.

Proč byste měli chtít originál

BARRISOL je unikátní francouzský výrobek, který je na trhu již 50 let, v České republice od roku 1992. Je to vysoce tvarovatelná polyvinylová fólie naprosto unikátních vlastností, která nabízí velkou variabilitu použití. Lze z ní vytvořit dokonale rovný a hladký podhled, současně je ale možné vytvořit podhled takových tvarů, jakých žádný jiný materiál není schopen dosáhnout. Francouzský výrobce, na rozdíl od plagiátorů, stále vyvíjí nové produkty a nové profily. Například nové systémy Barrisol Mirror, Barrisol Clim, textilie Artolis, akustické rámy Arcolis atd.

Realizace: Kanceláře firmy Jet Brains

Stručně řečeno: BARRISOL je materiál, pomocí kterého dostává prostor další rozměr. Má unikátní vlastnosti a celou řadu barevných a povrchových variant. BARRISOL dává podhledům, ale i atypickým řešením, nový rozměr. Inspirujte se realizacemi z České republiky, které ukazují, jak lze v našich podmínkách zlepšit kvalitu interiéru.
Buďte pozorní ke značce

Bojujeme proti plagiátorství, a proto i vy buďte pozorní, když vybíráte svůj stropní podhled. Informujte se o původu, kvalitě i značce, kterou objednáváte. BARRISOL je jen jeden.

Jak poznat kopie BARRISOL

– Je označena jako „pnutý strop“, „pnutý strop barrisol“, „napínaný strop typu barrisol“, apod.
– Pnutý strop je výrazně levný a dodavatel nebo výrobce neudává původ materiálu
– Dodavatel má webové stránky bez označení BARRISOL a obvykle nabízí komplexní vybavení interiéru, pokládky podlah, vymalování, instalace
– Dodavatel nemá k dispozici certifikáty kvality označené BARRISOL
– Dodavatel argumentuje tím, že „všechny fólie jsou stejné“, „vyrábějí se v jedné továrně jako barrisol“, apod.

Svítidlo Volcano pro BARRISOL navrhl architekt Marek Deyl ze studia Deyl Šesták Architekti.
Přečtěte si rozhovor na IDEMAG.CZ.

Proč zvolit originál

– Máte záruku originálního, kvalitního produktu
– Dostáváte od nás záruku 25 let na materiál
– Odborná montáž a servis jsou samozřejmostí
– Ke každému produktu dostáváte garanční list. Na jeho základě si můžete aktivovat přes web záruku na originál produkt Barrisol.

Stáhněte si leták BARRISOL proti kopírování

B2B marketing

Potřebujete vytvořit marketingový plán?

Připravíme pro vás celou marketingovou strategii včetně textů a prezentace.