Rádi pracujeme pro české designové značky. Lebon je jednou z nich.

Webové stránky pro výrobce koupelen

Značka Lebon patří na českém trhu designových firem ke stálicím: funguje už od roku 1996. Soustředí se dvě hlavní oblasti: výrobu koupelnového nábytku a na kuchyňské linky. Vytváří originální, jednoduchý a minimalistický design, s citem pro detail. K tomu ještě prodává exkluzivní digestoře německé značky Bora.

Lebon je značka, která propojuje design, kvalitu, eleganci a exkluzivitu. Společně jsme připravovali před několika lety PR pro expozici Lebonu na pražském Designbloku, psali texty, pomáhali s novým katalogem produktů a několik tiskových zpráv.

Pak přišla řeč na nový web, který by prezentoval kvalitní práci a produkty Lebonu: navrhli jsme minimalistický web (www.lebon.cz), který ukazuje celé portfolio služeb i produktů této brněnské značky.

Navrhli jsme web, který pohání redakční systém WordPress, připravili obsah a nyní se průběžně staráme o obsahovou stránku, optimalizujeme web Lebonu na správná klíčová slova a píšeme obsah jedotlivých microsites pro činnosti a produkty Lebonu.

Značka Lebon má jako své hlavní poslaní "vytvářet originální nábytek trvalé hodnoty a prostředí, v němž má každý detail svůj význam, účel a funkci".

Naše práce pak zahrnuje tvorbu těch správných textů, aby skvělá práce a produkty Lebon byly na síti správně vidět.

Jste designová značka? Potřebujete kvalitní obsah pro váš web? Napsat texty, vytvořit správné příběhy a zajímavé články, které návštěvníka chytnou? Pak čtete správně.
Napište nám nebo si rovnou domluvte nezávaznou schůzku.

Jsme připraveni:
Tel. +420 777 572 476, radek@idealab.cz