Jednou za čtvrtletí vychází The World of OOOOX: lifestylový magazín o interiérech a architektuře a cestování. Právě vyšlo (pozdně) letní číslo.

V tomto letním vydání vás zveme na návštěvu do několika z předchozích realizací architektonického studia OOOOX. Představujeme nový web i jeho obrovskou fotogalerii a na výlet společně s vámi vyrazíme do Hamburku, kde jsme dali naplno průchod naší velké vášni: urban travellingu.

Stáhnout časopis


Profil studia OOOOX

Znalosti / Důvěra / Výsledek
Když stavíte nebo rekonstruujete svůj byt nebo dům, nestačí vám hezké vizualizace. Potřebujete mít jistotu, že celou cestu s vámi jde někdo, kdo navrhování a stavění opravdu rozumí.

OOOOX je architektonické studio Radky a Jakuba Valových. A taky jejich týmu, který ručí za to, že co jste si vysnili a s námi nakreslili, bude stát a fungovat. Beton se nebude drolit, dvířka lehce zaklapnou a dřevo bude vonět: to je pro nás rekonstrukce nebo stavba. Naše architektura je pevná a stabilní.

"World of OOOOX. Představíme vám v něm nejen naši práci, ale i to, jak pracujeme. Provedeme vás místy, která jsme navštívili. Jsme dva architekti, máme doma malého vikinga Erika (fakt je to blond viking), který už teď vypadá jako architekt a stařičkou bílou boxerku Cibuli.