Pojďte pracovat do Idealabu

Vymýšlíme a realizujeme marketingové kampaně, vydáváme časopisy a newslettery, spravujeme řadu obsahově zajímavých webů. Vytváříme kvalitní obsah. Staráme se o marketing projektů, jako je třeba Archiweb (nejčtenější web o architekuře), spravujeme sociální sítě architektům, vytváříme obsah prodejcům kvalitního designu. Specializujeme se oblast architektury a designu.
Jde nám to od ruky, a proto aktuálně hledáme posilu na pozici:

Office manažer / manažerka

Koho hledáme?
Komunikativní, milou a pracovitou osobu, která převezme péči o tým, administrativu a kancelář v Praze 6 (prohlédněte si zde).

Náplň práce:
– administrativní podpora týmu a jednateli
– zajištění chodu kanceláře (objednávky, fakturace, reporting)
– pomoc při produkční práci (focení / natáčení, produkce eventů)
– komunikace s našimi dodavateli služeb

Požadujeme:
– pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost
– organizační dovednosti
– otevřený a pozitivní přístup při řešení úkolů
– řidičský průkaz B
– práci s on-line nástroji (MS Office 365, Toggl, Excel)
– komunikativní angličtinu

Nabízíme:
– zajímavou práci
– fungující a přátelský tým
– odpovídající finanční ohodnocení
– služební telefon a notebook
– otevřené jednání a férový přístup
– nástup možný ihned

Zaujala Vás pozice?
Napište přímo Radkovi na radek@idealab.cz pošlete svůj životopis a pár slov o sobě.

Navíc
Budete pracovat v krásném prostředí kousek od Pražského hradu, v partě mladých lidí, kteří mají rádi design a v kanceláři poslouchají muziku.
Pracovní doba: od 8.30 do 17.00 / typ pracovního vztahu: HPP nebo ŽL

Pokud se vám neozveme do 3 dní od Vašeho mailu, vybrali jsme si k osobnímu pohovoru někoho jiného. Vaše CV a další osobní materiály smažeme.

Kontakty

Sjednat schůzku
Rychlý kontakt
Poptat služby
Konfigurátor služeb
Audit a poradenství

Pro média

Tiskové zprávy
Fotografie ke stažení
Zastupované značky
Kontakty pro média

Správa online

Správa Facebooku
Správa LinkedIn
Další sociální sítě

PPC a řízení kampaní
SEO a analýzy webu