MINDIO je unikátní software, který zmapuje aktuální energii, vztahy a dá vám přesné informace o lidech a jejich pracovním prostoru. Najde silná místa a odhalí slabiny vaší kanceláře. Takhle nějak jsme si to vymysleli. A proč vlastně?

Protože se pořád, hodně, od rána do večera pohybujeme v kancelářích. Pracujeme pro firmy, které na té nejvyšší úrovni kanceláře zařizují (třeba cre8), píšeme různé newslettery a případové studie.

Asi před rokem jsme se rozhodli, že analytika prostoru, kde lidé tráví tolik času, pohled na jejich synergie a týmovou spolupráci má smysl. A že máme nástroje, jak toto vše měřit a analyzovat. Tak vzniklo Mindio.

MINDIO přesně popíše, jak má vypadat prostor, v němž se vám i vašim zaměstnancům efektivně pracuje i komunikuje. Výsledek podrobné analýzy má přímý dopad na obchodní i personální výsledky ve vaší firmě. Zmapujeme – vyhodnotíme – doporučíme. Tak pracuje MINDIO. Pomocí nejmodernějších technologií a analýz navrhujeme lepší podmínky pro práci, vyšší výkonnost týmu i jeho efektivitu.

Aplikace je určená každé firmě nebo organizaci, která chce vytvářet pro své zaměstnance atraktivní prostředí umožňující větší angažovanost, spokojenost, kreativitu a produktivitu. Ať už se vaše firma nachází v jakékoliv situaci, MINDIO pomáhá manažerům, tým leaderům, HR specialistům i koučům.

Víte, jakou hodnotu mají jednotlivé předměty, oblasti nebo činnosti pro vaše zaměstnance?
Chcete data pro to, jak zaměstnance motivovat a odměňovat?
Víte, co navozuje nepříjemné napětí? Čemu se lidé ve firmě snaží vyhnout?
Jak jednotlivé předměty, oblasti a činnosti přispívají k efektivitě?
Jaké jsou reálné a potenciální možnosti týmu?

Zjistěte to. A naše odpověď je právě MINDIO.