Mezi naše spokojené klienty přibyla společnost cad consulting, konzultanti zaměření na implementaci BIM technologie.

Společně pracujeme na marketingu, který tuto firmu odliší a posune na českém trhu dál. Komplexní marketing, který pro cad consulting zajišťujeme, je založený na přípravě a distribuci původního obsahu, který směřuje především do oblasti B2B.

Navrhli jsme a řídíme obsah portálu CADBIM.CZ

Nový portál uživatelů software Autodesk oslovuje odbornou veřejnost. Sdružuje silnou komunitu specialistů, pedagogů a studentů, kteří využívají nejen moderní technologie BIM navrhování. Denně publikuje původní články, tipy a triky týkající se převážně software Autodesk.

CADBIM.CZ denně přináší odborné články, odpovědi na technické dotazy, návody pro všechny uživatele širokého portfolia Autodesk produktů a navíc také zajímavé informace, případové studie, tipy a triky z oblastí, kde se dnes využívají technologie BIM. Komunitní portál spravuje odborná redakce a mezi redaktory najdeme přední české popularizátory technologie BIM, pedagogy vysokých škol i odborníky z praxe.

Společně s portálem vznikla i komunita CADBIM.CZ, která má nyní kolem 950 registrovaných členů. Registrace do komunity je pro všechny zdarma a kromě rozsáhlé databáze odborných článků, tipů a triků zde každý uživatel najde řadu tipů, triků a materiálů týkajících se software Autodesk. Redakce každý týden publikuje souhrnný newsletter se všemi články a také připravuje vlastní materiály a videa. Redakci vede Radek Váňa, dlouholetý šéfredaktor odborných médií, mezi redaktory jsou dále Josef Remeš, pedagog a propagátor BIM technologií, Rudolf Vyhnálek, zakladatel cadconsulting.

CADBIM.CZ vznikl jako projekt „zdola“: je to portál vycházející z naší dlouholeté publikační činnosti, přednášení na konferencích i na vysokých školách. Považujeme ho za klíčový komunikační kanál cadconsultingu a vzhledem k síle komunity máme za cíl vytvořit z projektu CADBIM.CZ 'první adresu' uživatelů software Autodesk,“ říká vydavatel Rudolf Vyhnálek ze společnosti cadconsulting.

Vedení projektu máme na starosti my. I díky našim dlouholetým zkušenostem nejen z vydavatelské činnosti, ale i s přípravou a vedením marketingových kampaní společnosti Autodesk.
Přípravu obsahu webu, který vychází každý pracovní den, stejně jako správu sociálních sítí zajišťuje profesionální redakce a mezi přispěvateli CADBIM.CZ najdeme nyní několik desítek autorů.

Základní charakteristiky portálu CADBIM.CZ

• cílené oslovení 20 000+ uživatelů softwarových řešení Autodesk z České a Slovenské republiky
• zaměření na odbornou skupinu profesionálů používajících technologie BIM
• technologicky vyspělí čtenáři, B2B segment
• vysoký podíl studentů a pedagogů

Profil klienta

cadconsulting je přední konzultační společnost zaměřená na implementaci BIM technologie. Od roku 2009 svým klientům pomáhá se zaváděním a používáním BIM technologie v různých fázích návrhu, výstavby i provozu stavby. Jako lídr ve svém oboru prosazuje standardizaci BIMu v České republice a je aktivními členy Odborné rady pro BIM (czBIM) a Technické normalizační komise TNK 152. Má pobočky v Praze, Brně i dceřinou společnost IRIVET Software House v Dubaji a stále roste.
www.cadconsulting.cz