Pracujeme pro cad consulting

6. prosince 2018 Radek Váňa

Pracujeme pro cad consulting

Mezi naše spokojené klienty přibyla společnost cad consulting, konzultanti zaměření na implementaci BIM technologie.

Společně pracujeme na marketingu, který tuto firmu odliší a posune na českém trhu dál. Komplexní marketing, který pro cad consulting zajišťujeme, je založený na přípravě a distribuci původního obsahu, který směřuje především do oblasti B2B.

Navrhli jsme a řídíme obsah portálu CADBIM.CZ

Nový portál uživatelů software Autodesk oslovuje odbornou veřejnost. Sdružuje silnou komunitu specialistů, pedagogů a studentů, kteří využívají nejen moderní technologie BIM navrhování. Denně publikuje původní články, tipy a triky týkající se převážně software Autodesk.

CADBIM.CZ denně přináší odborné články, odpovědi na technické dotazy, návody pro všechny uživatele širokého portfolia Autodesk produktů a navíc také zajímavé informace, případové studie, tipy a triky z oblastí, kde se dnes využívají technologie BIM. Komunitní portál spravuje odborná redakce a mezi redaktory najdeme přední české popularizátory technologie BIM, pedagogy vysokých škol i odborníky z praxe.

Společně s portálem vznikla i komunita CADBIM.CZ, která má nyní kolem 950 registrovaných členů. Registrace do komunity je pro všechny zdarma a kromě rozsáhlé databáze odborných článků, tipů a triků zde každý uživatel najde řadu tipů, triků a materiálů týkajících se software Autodesk. Redakce každý týden publikuje souhrnný newsletter se všemi články a také připravuje vlastní materiály a videa. Redakci vede Radek Váňa, dlouholetý šéfredaktor odborných médií, mezi redaktory jsou dále Josef Remeš, pedagog a propagátor BIM technologií, Rudolf Vyhnálek, zakladatel cadconsulting.

CADBIM.CZ vznikl jako projekt „zdola“: je to portál vycházející z naší dlouholeté publikační činnosti, přednášení na konferencích i na vysokých školách. Považujeme ho za klíčový komunikační kanál cadconsultingu a vzhledem k síle komunity máme za cíl vytvořit z projektu CADBIM.CZ ‘první adresu’ uživatelů software Autodesk,“ říká vydavatel Rudolf Vyhnálek ze společnosti cadconsulting.

Vedení projektu máme na starosti my. I díky našim dlouholetým zkušenostem nejen z vydavatelské činnosti, ale i s přípravou a vedením marketingových kampaní společnosti Autodesk.
Přípravu obsahu webu, který vychází každý pracovní den, stejně jako správu sociálních sítí zajišťuje profesionální redakce a mezi přispěvateli CADBIM.CZ najdeme nyní několik desítek autorů.

Základní charakteristiky portálu CADBIM.CZ

• cílené oslovení 20 000+ uživatelů softwarových řešení Autodesk z České a Slovenské republiky
• zaměření na odbornou skupinu profesionálů používajících technologie BIM
• technologicky vyspělí čtenáři, B2B segment
• vysoký podíl studentů a pedagogů

Profil klienta

cadconsulting je přední konzultační společnost zaměřená na implementaci BIM technologie. Od roku 2009 svým klientům pomáhá se zaváděním a používáním BIM technologie v různých fázích návrhu, výstavby i provozu stavby. Jako lídr ve svém oboru prosazuje standardizaci BIMu v České republice a je aktivními členy Odborné rady pro BIM (czBIM) a Technické normalizační komise TNK 152. Má pobočky v Praze, Brně i dceřinou společnost IRIVET Software House v Dubaji a stále roste.
www.cadconsulting.cz