Přední český výrobce kancelářského nábytku a dodavatel kompletních interiérů otevírá zítra nový showroom v Praze. Zároveň představí Root, novou kolekci kancelářského nábytku (psali jsme v článku Nová kolekce nábytku Root).

Interiér Říčany patří k nejvýkonnějším výrobcům a dodavatelům kancelářského nábytku v České republice. S loňským obratem přes 200 mil. Kč se řadí mezi pět nejúspěšnějších na tuzemském trhu. Nyní posiluje svoji pozici a otevírá nový showroom v pražské Hostivaři.

V novém showroomu na ploše více než 500 m2, navrženém renomovaným studiem A.D.R., představil Interiér Říčany také novou kolekci Root.

Root je nová řada kancelářského nábytku charakteristická kombinací masivního dřeva s elegantními tvary. Jednoduchý, minimalistický a vhodný pro jakékoliv kancelářské použití… to je kolekce Root.

Tuto novou řadu kancelářského nábytku uvádíme na trh jako doplněk k našim klasickým modelovým řadám Alfa. Tradiční a v české republice nejprodávanější kancelářský nábytek Alfa doplňuje moderní Root. Říkáme, že kolekcí Root míříme vzhůru ke kořenům, tedy k tradici dřevoobrábění, na kterém Interiér Říčany v sedmdesátých letech vyrostl. Ale zároveň k modernímu, minimalistickému designu,“ říká Ing. Vladimír Borovička, ředitel dealerského prodeje.

Rozhovor s Vladimírem Borovičkou najdete zde.

Alfa ROOT je jedinečný svým podnožím z masivního dřeva, díky němuž je každý stůl této řady naprostý unikát. Stolové desky mají povrchovou úpravu Perfect Sense Topmatt, která je charakteristická svou vysokou odolností proti oděru, nárazu a poškrábání. Zároveň má Alfa ROOT mimořádně matný a na dotek sametově teplý povrch.

Nábytek Alfa nabízí elegantní, ergonomické a cenově dostupné řešení, pro které se již rozhodly miliony zákazníků po celém světě.

Press kit ke stažení (MS Word)
www.interier-ricany.cz