Interiér Říčany, výrobce kancelářského nábytku a realizátor interiérů, představuje novou kolekci kancelářského nábytku Root.

Nová kolekce Root

Interiér Říčany, přední český výrobce kancelářského nábytku a dodavatel kompletních interiérů otevírá příští týden nový showroom v Praze. Zároveň představuje Root, novou kolekci kancelářského nábytku.

Interiér Říčany patří k nejvýkonnějším výrobcům a dodavatelům kancelářského nábytku v České republice. Dnes patří mezi pět nejúspěšnějších výrobců kancelářského nábytku na tuzemském trhu.
Nyní posiluje svoji pozici a otevírá nový showroom v pražské Hostivaři, kde na ploše více než 500 m2, navrženém renomovaným studiem A.D.R., představí také novou kolekci Root.

Dřevo & elegance

Root je nová řada kancelářského nábytku charakteristická kombinací masivního dřeva s elegantními tvary. Jednoduchý, minimalistický a vhodný pro jakékoliv kancelářské použití… to je kolekce Root.
Tuto novou řadu kancelářského nábytku uvádíme na trh jako doplněk k našim klasickým modelovým řadám Alfa. Tradiční a v české republice nejprodávanější kancelářský nábytek Alfa doplňuje moderní Root. Říkáme, že kolekcí Root míříme vzhůru ke kořenům, tedy k tradici dřevoobrábění, na kterém Interiér Říčany v sedmdesátých letech vyrostl. Ale zároveň k modernímu, minimalistickému designu,“ říká Vladimír Borovička, ředitel dealerského prodeje firmy.

Alfa ROOT je jedinečný svým podnožím z masivního dřeva, díky němuž je každý stůl této řady naprostý unikát. Stolové desky mají povrchovou úpravu PerfectSenseTopmatt, která je charakteristická svou vysokou odolností proti oděru, nárazu a poškrábání. Zároveň má mimořádně matný a na dotek sametově teplý povrch. Nábytek Alfa nabízí elegantní, ergonomické a cenově dostupné řešení, pro které se již rozhodly miliony zákazníků po celém světě.

Rozhovor o historii značky Interiér Říčany, trendech v oblasti kancelářského nábytku a novinkách v showroomu Interiér Říčany přineseme v nejbližší době.
Foto: Kristýna Hrabětová

www.interier-ricany.cz