Oslovili jsme všechny velké hráče na trhu a v našem ebooku přinášíme pohromadě veškeré informace, které k výběru správného systému pro svou firmu potřebujete znát.

Druhé číslo časopisu Facility Management Journal je na světě. Pro českou pobočku mezinárodní asociace facility managerů IFMA časopis vydáváme právě my v Idealabu. Odborný časopis, který je plný informací o BIM, provozu staveb a dalších technických zajímavostech. Součástí druhého vydání je i přehled CAFM systémů na českém a slovenském trhu.

A co to vlastně CAFM systém je?

Zkratka je vytvořena z anglického spojení „computer-aided facilities management“, v překladu doslova znamená „správa zařízení pomocí počítače“. Nebo-li se jedná o software určený pro plánování, provoz a řízení facility managementu, správy budov a jejich provozu.

CAFM je ale také rychle rostoucí oblast informačních technologií, která umožňuje majitelům firem, ředitelům, manažerům a firmám přesunout základní logistické a provozní úkoly do digitálního prostoru. Na CAFM softwaru je dnes založený úspěšný facility management jak na straně poskytovatelů, tak klientů. Velkým tématem pak je – i ve vztahu k měnící se legislativě – napojení konkrétních CAFM systémů na BIM model dané stavby.

Stáhnout zdarma si ho můžete ZDE

Časopis Facility Management Journal

Vydáváme každé dva měsíce a je určený:
– facility manažerům
– provozovatelům a správcům budov a infrastruktury
– státní správě a municipalitám
– architektům, inženýrům a technickým profesím

Proč číst náš časopis

Facility management je rychle rostoucí obor. Redakční rada FMJ sdružuje nejvýznamnější odborníky z České a Slovenské republiky, kteří společně s mezinárodním zázemím asociace IFMA (International Facility Management Association) přinášejí čtenářům know-how. Kontakty a data. Vydáváme časopis, ale jsme silní i v online.
Analyzujeme, píšeme, měříme a dodáváme kvalitní obsah. Čtenářům i inzerentům.
Společně s Redakční radou české asociace IFMA a slovenské asociace SAFM připravujeme každé dva měsíce kvalitní obsah o facility managementu nejen v České a Slovenské republice.
Přímá spolupráce s mezinárodní asociací IFMA nám poskytuje celosvětové know-how, které pravidelně přinášíme českým i slovenským čtenářům.
Jsme jediné oficiální médium IFMA na trhu. Pravidelně aktualizujeme tento web fmjournal.cz a každý týden rozesíláme newsletter na 8 000 adres v ČR a SR.

O časopisu

Časopis pro IFMA vydává agentura Idealab, která se specializuje na komunikaci v oblasti real estate a architektury. Idealab pro asociaci IFMA loni na podzim také vydal první českou Ročenku českého facility managementu a třetím rokem vydává úspěšný časopis ARCHIZOOM věnovaný současné architektuře. Logo a design časopisu navrhla Jana Vahalíková z pražského studia Marvil, ilustrované originální obálky navrhuje mladý ilustrátor Alexandr Venc.

Hlavními tématy časopisu je facility management, správa a provoz budov, navrhování ve standardu BIM a také legislativa. Facility Management Journal letos vyjde v rozšířené podobě 4. listopadu 2022 k Týdnu facility managementu. Příští rok bude vycházet šestkrát ročně a bude v distribuci jak v České republice, tak na Slovensku. Jedno číslo časopisu stojí 150 Kč, roční předplatné pak 900 Kč. Vydavatel nabízí také zvýhodněné celoroční předplatné s Ročenkou českého facility managementu za 1 300 Kč.

Kontakt

Radek Váňa, vydavatel | radek@fmjournal.cz, tel. 777 572 476
Webové stránky časopisu: www.fmjournal.cz