Architekti hledají práci. Architektonická studia potřebují nové lidi. Anebo brigádníky a další profese. ARCHILOOK propojuje obě strany a spouští oborově zaměřený pracovní portál.

Služba, kterou nově na internetu nabízí časopis ARCHIZOOM, je určena především architektům, ale i absolventům vysokých škol, ale i všem profesím kolem architektury.

Cílem portálu ARCHILOOK je pomoci jak architektům, tak studiím najít na dynamicky se měnícím pracovním trhu správné uchazeče anebo naopak nové zaměstnání. ARCHILOOK je v základní verzi pro všechny zdarma, v placené verzi nabízí řadu pokročilých funkcí.
Po osmi měsících, kdy návštěvnost časopisu ARCHIZOOM setrvale roste v řádech desítek procent měsíčně, jsme vytvořili komunitu, která nám umožňuje spustit novou službu ARCHILOOK,“ říká Petr Chaloupka, obchodní ředitel ARCHIZOOM.
Často se na nás obracejí majitelé architektonických studií, ale i samotní architekti, když hledají nové členy do týmu. Potřebují rozšířit tým, protože mají například nové zakázky nebo vyhráli soutěž,“ doplňuje Petr Chaloupka. Proto vznikl pracovní portál ARCHILOOK: nabízí zdarma inzerci jak architektům, tak studiím. Placené služby zahrnují cílené oslovení vytipovaných kandidátů a efektivní formy komunikace na sociálních sítích.

ARCHIZOOM je internetový časopis o architektuře, designu a dalších tématech. Vychází od roku 2019 v Praze a publikuje původní obsah, především o české architektuře.

Kontakt pro média
Radek Váňa, radek@idealab.cz, tel. 420 777 572 476