Další vydání populárního magazínu AKA Stories je na světě. Téma je bydlení na zahradě.

Jak postupujeme

Pro Ateliér Kunc Architects už pět let připravujeme časopis AKA Stories: příběhy o navrhování staveb, tvorbě architektury i zajímavých projektech, které toto studio připravuje. Za ty roky si online magazín získal pozornost několika tisíc čtenářů (případovou studii najdete zde). Nyn je na světě první jarní vydání s hlavním tématem - bydlení na zahradě.

Bydlení na zahradě

"Téma je jasné, bydlení na zahradě, to nás nejvíce baví. Sice je ještě brzy na pobývání na zahradě,
lyžařská sezóna na horách v plném proudu, ale jaro… jaro je už skoro tady! V ateliéru naplno pracujeme na nových projektech domů i interiérů bytů, dokončujeme kanceláře pro poradenskou společnost Deloitte, což je aktuálně asi největší kancelářská realizace na trhu a náš zatím největší projekt. Až bude náš projekt Deloitte za pár měsíců dokončený, připravíme samostatné vydání časopisu, kde vše podrobně představíme. Určitě bude o co stát," říká architekt Michal Kunc.

V tomto vydání se věnujeme rodinnému bydlení a domům, které v AKA rádi navrhují. O bydlení jako o dobré dovolené jsme již několikrát psali, pořád je to základní kámen filozofie bydlení, dnes jsme se zaměřili na jeden moment a to je bydlení na zahradě.

Propojení interiéru s exteriérem je důležitým prvkem všech našich rodinných domů. A kdy jindy, než teď, když přichází jaro, se na to nepodívat? "Ne nadarmo říkám klientům že si k nám nepřišli pro dům, ale pro bydlení, dům je pro mne vlastně takový velmi pohodlný byt na zahradě. Dobře bydlet, interier propojený s exteriérem zahrady, to je základ naší práce. Zvu vás tedy na bydlení na zahradě. Všichni
už se těšíme až bude teplo a budeme na zahradě našeho atelieru trávit čas, tak přijměte tohle číslo AKAS jako ochutnávku toho, co už brzy přijde," doplňuje Michal Kunc.

AKA Stories - jarní vydání ke stažení (6 MB)