Cafe Dock je multifunkční řešení pro každodenní provoz kanceláře, showroomů, autosalonů a meeting pointů. A také partner naší série ZOOM Workshopů.

Stáli jsme na začátku tohoto zajímavého projektu a nyní se opět potkáváme. Dallmayr je jedním z partnerů našeho projektu ZOOM Workshopů, které proběhnou v březnu až červnu 2020 v Podnikatelském a inovačním centru hlavního města Prahy.

Přednášet budou Radek Váňa, Petr Chaloupka a Jaroslav Salva. O čem bude řeč?
Marketing, obchod a rozvoj B2B byznysu. A Cafe Dock? Zajistí skvělý kávový servis během celé série našich workshopů.

Café Dock

Projekt Café Dock je spojením unikátního designu, řemeslné kvality a funkčního provedení.
Je určený především pro kancelářské a obchodní projekty a reflektuje požadavky na multifunkční, mobilní řešení i designovou výjimečnost.

Dallmayr

Značka Dallmayr se může pochlubit více než třísetletou tradicí. Historický dům lahůdek Dallmayr na mnichovské Dienerstrasse se stal známým v celém Německu. Své jméno získal v roce 1870 od obchodníka Aloise Dallmayra a od konce 19. století se řadí k předním delikatesním domům Evropy. Mezi jeho zákazníky patřil německý císařský a bavorský královský dvůr a mnohé další evropské knížecí a královské dvory. V roce 1933 přistoupil do firmy K. W. Wille, který zde vybudoval specializované oddělení kávy. To dnes představuje významný podíl na evropském trhu se špičkovou kávou. Úspěch společnosti Dallmayr spočívá ve vysoké náročnosti na kvalitu. Základem je výběr vynikajících druhů surové kávy z nejlepších pěstitelských zemí. Roku 1962 vzniká firma Dallmayr Automaten – Service a o necelých třicet let později jsou umístěny první kávové automaty ve střední a východní Evropě.V roce 2001 vstoupil Dallmayr na český trh, kde v návaznosti na německou tradici dbá především na kvalitu veškerých svých služeb, a to jak v oblasti gastronomie, tak i v samoobslužném vendingu. Exkluzivní kávu Dallmayr dodává i do kanceláří.

Přihlásit se na ZOOM workshopy