Společnost cadconsulting, přední český implementátor technologie BIM, pořádá 31. října – 1. listopadu 2019 odbornou technickou konferenci pro BIM. Na akci se sejde několik desítek architektů, inženýrů, technických specialistů a dalších zájemců o technologii BIM.
Nabitý den a půl dlouhý program zahrne jak přednášky, tak odborné workshopy.

Na rozdíl od ostatních BIM konferencích, které jsou zaměřené na obecnější témata spojená s technologií BIM, na naší můžete očekávat informace více technického a hlavně praktického charakteru od odborníků z oboru stavebnictví i strojírenství. Prezentující se podělí o své know-how, o osvědčené postupy ale i slepé uličky, kterými si prošli v reálných projektech. Naším cílem je nejenom sdílet technické know-how, ale také praktické zkušenosti. Vybraná přednášená témata si budou návštěvníci moci vyzkoušet na prakticky zaměřených workshopech s využitím platformy Autodesk® Revit®,“ říká Rudolf Vyhnálek, jednatel pořádající společnosti cadconsulting.

Záměrem konference je rozšířit BIM komunitu a vytvořit platformu pro pravidelné potkávání. Proto se bude první večer odehrávat neformální networkingové setkání všech účastníků konference a klientů cadconsulting. Věříme, že toto setkání pomůže našim stávajícím i potenciálním klientům nalézt partnery pro realizaci dalších BIM projektů. Řečníci pro BIMu 2019 budou v hojném počtu zastoupeni především konzultanty ze společnosti cadconsulting a zástupci vybraných společností, kteří společně působili na zajímavých projektech.

Hlavní přednášková část se bude skládat z několika přednášek, kde naši odborníci spolu se zástupci vybraných společností budou společně prezentovat praktické pozitivní i negativní zkušenosti z reálných projektů,“ popisuje dále R. Vyhnálek.

V programu tak najdete témata, jako například „Nasazení BIM a projektové řízení v architektonicko-stavebním atelieru“, „Reálné a nereálné požadavky na BIM & TZB“, ale i „Zkušenosti a úskalí při zadávání zakázek s požadavkem BIM.“

V části workshopů pak zcela konkrétní postupy, jako například „Jak na výkopy nebo stavební jámu“, „Omítky: Jak správně modelovat a vykazovat“ nebo „Možnosti spolupráce statika a stavaře“.
Témata workshopů: Vykazování ve vzduchotechnice prakticky, Jak efektivně spolupracovat mezi profesemi, Revit Clinic: Když Revit potřebuje doktora, ad.

Pořadatelé konference nyní odstartovali registrace, vstup na celý dvoudenní program a doprovodné eventy, stojí 4 000 Kč bez DPH.

Registrace online na www.pro-bim.cz
Celý program konferenci na www.pro-bim.cz

Pořadatel konference

cadconsulting je konzultační společnost zaměřená na implementaci BIM technologie. Klientům pomáhá s jejím zavedením již od roku 2009. Soustředí se na přechod z 2D CAD řešení na BIM s využitím aplikace Autodesk Revit®. Pomocí implementace pomáhá klientům používat platformu Autodesk BIM při zachování stávající produktivity práce. cadconsultingu se snažím se o standardizaci BIMu v České republice a je aktivním členem Odborné rady pro BIM (czBIM) a Technické normalizační komise TNK 152. Má pobočky v Praze, Brně a společnost IRIVET Software House, se kterou spolupracuje na projektech v Dubaji.
www.cadconsulting.cz

Kontakt pro média

Ing. Sabina Hladíková
projektová manažerka
tel.: +420 731 763 923
sabina.hladikova@cadconsulting.cz

Ilustrační foto