Dr. Milan Ščasný
Centrum pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy
Univerzita Karlova, Ústav ekonomických studií, Fakulta sociálních věd
EAERE, zástupce země pro Českou republiku

Naše spolupráce začala v roce 2011, kdy Idealab spolupracoval na návrhu a zpracování obchodní strategie, vizuální identity, designu webových stránek a marketingové strategie pro 19. výroční konferenci Evropské asociace pro environmentální a zdrojovou ekonomiku (EAERE), která se konala ve dnech 27. - 30. června 2012 v Praze. Jako předseda místního organizačního výboru a spolupředseda výboru pro vědecké programy jsem byl velmi spokojen s kvalitní prací Idealabu. Od té doby Idealab poskytuje služby Centru životního prostředí Univerzity Karlovy v oblasti vizuální identity, marketingové strategie nebo designu webových stránek pro několik našich výzkumných projektů, například k vytvoření virtuální mapy připravovaných nabíjecích stanic, tedy výzkumu, který by umožnil pochopit a překonat bariér e-mobility v České republice. Vždy jsme obdrželi vysoce kvalitní služby šité na míru v kombinaci s velmi osobním přístupem a otevřenou kreativitou. Spolupráce měla zásadní vliv na naše aktivity v oblasti výzkumu a vytváření sítí a přinesla velmi pozitivní výsledky.

www.czp.cuni.cz

Mgr. Martina Kaděrová
Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí
Co-Founder EDISONA school / Executive Director PeaceJam CZ

S Radkem a jeho týmem se skvěle spolupracuje! Jak na odborné, tak lidské rovině. Jeho podněty jsou vždy obohacující, inspirativní a inovativní a posouvají vždy naše projekty dopředu. Velmi si cením možnosti s ním spolupracovat a tvořit!

www.artn.cz

Ing. Vladimír Borovička
Předseda představenstva a obchodní ředitel
Interiér Říčany, a.s.

S Idealabem spolupracuji už několik let na celém marketingu Interiéru Říčany. Kromě toho, že nám navrhli a stavěli nový web, mají na starosti kompletní marketing: od katalogů a dalších tiskovin, přes online kampaně až po přípravu a produkci produktových videí. Radek Váňa a celý jeho tým jsou dnes naší "prodlouženou rukou" a de facto marketingovým oddělením, se kterým dnes prakticky na denní bázi řešíme vše, co potřebujeme jako online, tak offline. Oceňuji jak osobní nasazení, nové nápady i rychlou exekutivu celého Idelalabu.

www.interier-ricany.cz

Marek Bartůšek
Kovonax, Slezákovy závody
Co-founder, Business Development Executive

Se společností Idealab aktivně spolupracuji půldruhého roku. Jejich abnormálně profesionální přístup a skvělá podpora v oblasti marketingu a PR nám napomáhají otevírat dveře k velmi zvučným projektům a tendrům napříč Evropou. Jmenovitě Radek a Tereza jsou tady vždy v ten správný čas - na správném místě. Od produktových, technických, grafických "pouhých" představ, plánování výstav, nových update webů, přes mediální a tiskové podpory. Vždy vypracují a realizují naprosto perfektní podklady a odvedou skvělou práci. Společně sdílíme designové vize, představy a strategie. Jsou nám velkou podporou a v podstatě je vnímáme jakou neodmyslitelnou součást naší vlastní společnosti. Jeden z posledních projektů je společná tvorba kompletního katalogu Slezákových závodů.

www.slezakovyzavody.cz

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

cross-circle