Získejte 424 999 Kč na marketing. A přitom spolupracujte s námi. Obojí vás potěší. Tady je návod, jak na to.

Jak získat Pražský voucher?

Nedávno jsmes našimi klienty uspěli v projektu Středočeského inovačního centra, které podporuje malé a střední firmy v tom, aby spolupracovali s kreativními agenturami, jako jsme my. Princip je jednoduchý a podpora marketingu poměrně vysoká. Jakmile tyhle podporované kreativní projekty dokončíme, budete první, kdo si o nich na našem blogu bude moct přečíst.

V Praze, kde pracujeme primárně, se chystá obrovská dotační aktivita, pro kterou můžete využít našich služeb. Jde o projekt Pražský voucher, který je v mnoha ohledech naprosto unikátní. Evropské fondy na něj poskytly zajímavých 480 milionů korun, které můžete čerpat v jednotlivých výzvách třeba i vy. Byl vytvořený „na míru“ potřeb začínajících malých a středních podnikatelů v metropoli a jeho cílem je především zvýšení konkurenceschopnosti. Což je hodně široký pojem.
Pojďme se na projekt a vaše možnosti spolupráce s Idealabem podívat podrobně.

Pražský voucher a Idealab
Pět hlavních rad, jak na to

  1. Můžete dostat na váš marketing příspěvek až do výše 85% nákladů, fakticky pak až 424 999 Kč.
  2. Vaše firma musí být z Prahy a ne starší 3 let.
  3. Podpora Pražský voucher směřuje zejména do oblastí, které řada začínajících podnikatelů považuje za „zbytné“ a opomíjí je. Marketing, kreativa, PR, design... Přesně to, co my děláme v Idealabu.
  4. Bez problémů to zvládnete sami. Anebo s námi - napište nebo zavolejte Radkovi Váňovi (radek@idealab.cz, +420 777 572 476).
  5. Jsme na seznamu (tzv. white listu) pražského Magistrátu, tj. jsme certifikováni vám v rámci této dotace nabídnout naše služby.

Všechny potřebné informace najdete na www.prazskyvoucher.cz. Leták, kde je vše podrobně popsáno, je ke stažení zde.

Chcete zdarma konzultaci a pomoc s přípravou žádosti? Rádi se s vámi sejdeme.
Certifikace Idealab na poskytování kreativních služeb

Kontakt
Radek Váňa, radek@idealab.cz, +420 777 572 476