Pro architektonické studio OOOOX jsme připravili koncept a sérii podcastů o architektuře The World of OOOOX.

Podcastem provází zakladatel Idealabu, Radek Váňa, který společně se spoluzakladatelkou studia Radkou Valovou diskutuje o architektuře, navrhování interiérů a také materiálech, které toto studio používá.

První ze série podcastů the World of OOOOX nese jednoduchý název #1 podcast: "Jak vznikl ateliér OOOOX".

A Radka Valová k němu říká: "Když se jednou vydáte na cestu, musíte jít. Platí to u vašeho vysněného domu nebo bytu, stejně jako na cestě, kterou podniknete třeba po Islandu. My jsme si vybrali interiérový design. Chceme Vám představit naši práci jinak. Nejenom fotky a realizace. Proto vznikl podcast The World of OOOOX. V sérií podcastů a videí si budeme povídat o tom, jak děláme a proč děláme svou práci. S kým rádi spolupracujeme, jaké materiály milujeme. Nahlédněte s námi pod pokličku práce interiérového architekta. A nebude to jenom o práci, ale také o tom, co nás baví a kam rádi cestujeme. Prostě o našem světě."

Natáčeli jsme nejen v interiérech kousek nad Libercem, ale létali jsme i dronem nad horami, kde se dům - naše improvizované studio - nachází.

Kromě samotné série videí a podcastů vznikl také stejnojmenný časopis a kampaň zaměřená na zvýšení návštěvnosti na webu a všech sociálních sítích, které studio využívá.

Podcast o architektuře si lze poslechnout na Spotify nebo na Apple podcasts a v dalších podcastových aplikacích. Video verzi podcastů můžete sledovat na kanálu OOOOX YouTube nebo na kanálu Vimeo.
Stáhnout časopis The World of OOOOX

Podcasty a videa

Chcete natočit video nebo nahrát podcast?

Náš tým v profesionální kvalitě natočí, sestříhá a zprodukuje video, podcast nebo krátký spot.