Zajímá vás svět architektury a produktového designu? Zveme vás na přednášku DESIGN HEROES. Ve čtvrtek 28. února od 18:30 h se v INTERMEZZO design lab můžete potkat s renomovaným architektem a designérem Jiřím Pelclem. 

Hostem dalšího večera, který organizujeme, bude Prof. ak. arch Jiří Pelcl, který je jednou z nejvýznamnějších postav české designérské scény.
Věnuje se návrhům veřejných a soukromých interiérů, architektuře, designu nábytku, skla a porcelánu. Vystudoval architekturu na VŠUP v Praze a design nábytku na Royal College of Art v Londýně. V roce 1987 založil uměleckou skupinu ATIKA, pro kterou je typický extravagantní, autorský design. Přednáší na domácích a zahraničních vysokých školách v Amsterdamu, Berkeley, Londýně, Paříži a Los Angeles. Mezi jeho prestižní realizace patří interiéry pro exprezidenta Václava Havla na Pražském hradě, interiéry velvyslanectví v Římě, Pretorii nebo Českého domu v Malmö.

DESIGN HEROES je akce, kterou pravidelně pořádá škola interiérového designu INTERMEZZO. Účastníci mají jedinečnou možnost setkat se s osobnostmi, které v oboru designu něco znamenají. Páté setkání s hrdiny designu se uskuteční tradičně v prostorách kreativní zóny INTERMEZZO. Ta je místem právě pro workshopy, přednášky a setkávání.
Vstupné na přednášku je 180 Kč. Pro členy asociace interiérových designérů a dekoratérů je vstup zdarma. Nenechte si ujít skvělou akci.

Kdy: čtvrtek 28. února 2019, v 18:30
Kde: Intermezzo design lab, Oldřichova 34, Praha 2-Nusle
Vstupenky: zde