Náš projekt Čeští výrobci má za sebou první rok. Úspěšný rok, ve kterém jsme připravili celkem pět dílů (a další chystáme). Radostným krokem v celém projektu je naše spolupráce s Ministerstvem zahraničí České republiky, které podpořilo náš projekt.

Z našich bezmála půlhodinových reportáží vzniknou krátká videa, která MZV ČZ využije na českých ambasádách a pro prezentaci českých výrobců na zahraničních veletrzích a výstavách.

Co je projekt Čeští výrobci

Rok 2021 je opět rokem změn. Jsme a budeme v online světě víc než kdy předtím. Představujeme Vám unikátní projekt, který komplexní formou představí výběr předních českých firem vyrábějící designové produkty vysoké kvality.

Propojujeme svět online prezentace, audiovizuální tvorby a 3D virtuální prohlídky. Prostřednictvím ucelené prezentace vám představíme přední české průmyslové firmy a vytvoříme ucelenou platformu výrobců designu, kterou budeme postupně aktualizovat a dále rozvíjet. Projekt vzniká za podpory a ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí České republiky.

Čeští výrobci: jednotlivé díly

Jakým firmám je projekt určený

Všechny prezentované firmy spojuje průmyslová výroba v České republice, spolupráce s předními designery a hlavně vytváření designových produktů, které svou hodnotou daleko přesahují běžné spotřební zboží. Každá zapojená firma podléhá kurátorskému výběru tak, aby celý projekt zaštítil jen ty firmy, které vyrábí skutečně hodnotné designové produkty.

Chcete se přidat?