Ojedinělý multimediální projekt Čeští výrobci úspěšně odstartoval prvním dílem věnovaným firmě TON.

Tento rok bude opět rokem změn. Jsme a budeme v online světě víc než kdy předtím. Představujeme náš původní a unikátní projekt, který komplexní formou představí výběr předních českých průmyslových firem, vyrábějící designové produkty vysoké kvality.

Výrobci jsou ti, kdo dávají myšlenkám a designu formu. České výrobní firmy mají dlouholetou tradici a projekt Čeští výrobci multimediální formou ukazuje, co v České republice umíme. Jak dobře to umíme. A proč musíme toto naše dědictví i současné technologie ukazovat. A propagovat. Natáčíme unikátní sérii filmových dokumentů, vydáváme knihu, stavíme web a spouštíme online kampaň.

Proč? Protože české výrobce, od malých manufaktur až po technicky vyspělé velké firmy, nikdo takovým uceleným způsobem nepropaguje. Jsme první, kdo přichází se sérií natáčených rozhovorů, fotoreportáží, článků a online kampaní. Popisujeme. Vysvětlujeme. Propojujeme a ukazujeme. Naším cílem je český výrobní průmysl zviditelnit v multimediálním projektu, který nemá obdoby.

Komu je projekt Čeští výrobci určený

Všechny prezentované firmy spojuje průmyslová výroba v České republice, spolupráce s předními designéry a hlavně vytváření designových produktů, které svou hodnotou daleko přesahují běžné spotřební zboží. Videa a články projektu jsou určena jak odborné, tak široké veřejnosti. Mnoho lidí se snaží obklopovat pěknými věcmi. Ale zná skutečně jejich příběh? Kvalitní a designový produkt je stále více vyhledávaný. Přesto výroba bývá veřejnosti skryta a složitost kreativních a výrobních procesů utajena. Náš projekt je pro ty, kteří chtějí poznat, jak věci fungují. Jak se vyrábějí. Kdo je vyrábí. Proč to dělá a jak se k této práci dostal. Jaká byla cesta k tomu, aby se kolo točilo, sklo krásně zářilo a česká výroba byla tam, kde je.

Sklo – porcelán – kovovýroba – dřevovýroba - technologie… Nespočet firem. Nespočet příběhů.
www.cestivyrobci.cz

Jak se přidat

Všechny formy prezentace budou umístěny na webu: archizoom.cz, cestivyrobci.cz a na samostatném Youtube kanálu.
Prezentace vybraných firem zahrnuje

• Video: rozhovor se zástupcem firmy doplněný o záběry přímo z výroby (20 minut)
• 3D virtuální prohlídky: showroomu / instalace / produktů
• Článek: Rozhovor s majitelem nebo zakladatelem firmy
• Fotografie: sérii fotografií z výroby v rozsahu cca 10 ks
• Kampaň na sociálních sítích s minimálním garantovaným počtem 2000 shlédnutí videa

8 důvodů, proč se přidat

1. Vaše značka získá profesionální video prezentaci a fotografie. Video bude opatřeno anglickými titulky.
2. Budete vidět dlouhodobě, protože všechny výstupy budou dostupné několik let. Počítáme s pokračováním projektu.
3. Na webu cestivyrobci.cz (czechproducers.com), budete mít možnost ucelené prezentace. Každá firma zde bude mít vlastní stránku se všemi výstupy (video, 3D virtuální prohlídka, článek, fotografie, atd…).
4. Vydavatel disponuje databází 3 200 mailových adres, na které budeme pravidelně odesílat newsletter s pozváním na Youtube kanál, web cestivyrobci.cz i weby jednotlivých firem.
5. Máme propracovanou marketingovou podporu. Na videa navazuje kniha, online kampaň a série rozhovorů. Tam všude budete opravdu vidět.
6. Jednáme o záštitách nad projektem a jeho pokračování v zahraničí.
7. Budeme vás prezentovat originální a kvalitní formou.
8. Všichni účastníci budou uvedeni logem i textem ve všech materiálech projektu, včetně těch partnerských.

Přidejte se.