Atelier Kunc Architects

Dům má připomínat místo, kde trávíte dobrou dovolenou

Jsme architektonické studio specializující se na moderní rodinné domy a stylové interiéry. Návrhům a realizacím moderních domů a interiérů se věnujeme s maximálním osobním nasazením protože nás architektura baví, chceme jí dělat naplno, s láskou, je to krásná věc, způsob myšlení, životní styl.

Profilujeme se jako boutique studio s osobním přístupem, s projekty, které jsou originální, které mají svůj příběh a duši. Není důležité, jaké značky použijeme, ale jakou atmosféru a jakou kvalitu života vytvoříme. Je to krásné povolání a poslání. Tím, že vytváříme místo, kde se žije, pomáháme lidem žít krásnější život…

Před lety se architekt Michal Kunc vyučil truhlářem. Pracoval se dřevem, cestoval, díval se po světě a snil o architektuře, která může lidem měnit život. Po studiu v ateliéru u Evy Jiřičné začal navrhovat rodinné domy. Každý jedinečný, jako jsou jeho obyvatelé.

Dnes je to hodně domů. Desítky osobních příběhů, emocí, očekávání… Radosti a štěstí. Tady začíná cesta k ucelené koncepci domu, které Michal říká „dům, který je Domovem“.

„Domov není nutně místo; domov je taky myšlení a paměť a zlost a radost a láska a hněv, vůbec všechno, co v nás je. Tam jsme chyceni, ať jsme, kde jsme.“

www.atelierkunc.com

REALIZACE

Rodinný dům Neveklov
Vintage Flat
Kanceláře Deloitte

DALŠÍ

Logo AKA ke stažení (pdf)

Pro média

Tiskové zprávy
Fotografie ke stažení
Zastupované značky
Kontakty pro média

Správa online 

Správa Facebooku
Správa LinkedIn
Další sociální sítě

PPC a řízení kampaní
SEO a analýzy webu