Atelier Kunc Architects

Dům má připomínat místo, kde trávíte dobrou dovolenou

Jsme architektonické studio specializující se na moderní rodinné domy a stylové interiéry. Návrhům a realizacím moderních domů a interiérů se věnujeme s maximálním osobním nasazením protože nás architektura baví, chceme jí dělat naplno, s láskou, je to krásná věc, způsob myšlení, životní styl.

Profilujeme se jako boutique studio s osobním přístupem, s projekty, které jsou originální, které mají svůj příběh a duši. Není důležité, jaké značky použijeme, ale jakou atmosféru a jakou kvalitu života vytvoříme. Je to krásné povolání a poslání. Tím, že vytváříme místo, kde se žije, pomáháme lidem žít krásnější život…

Před lety se architekt Michal Kunc vyučil truhlářem. Pracoval se dřevem, cestoval, díval se po světě a snil o architektuře, která může lidem měnit život. Po studiu v ateliéru u Evy Jiřičné začal navrhovat rodinné domy. Každý jedinečný, jako jsou jeho obyvatelé.

Dnes je to hodně domů. Desítky osobních příběhů, emocí, očekávání… Radosti a štěstí. Tady začíná cesta k ucelené koncepci domu, které Michal říká „dům, který je Domovem“.

„Domov není nutně místo; domov je taky myšlení a paměť a zlost a radost a láska a hněv, vůbec všechno, co v nás je. Tam jsme chyceni, ať jsme, kde jsme.“

www.atelierkunc.com

REALIZACE

Rodinný dům Radimovice
Kanceláře Deloitte
Vintage Flat
Rodinný dům Neveklov

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

cross-circle