Šablona PICTOO

PICTOO můžete použít k prezentování vašeho portfolia, ať už jste fotograf, architekt nebo designér. Pomocí této české WordPress šablony můžete jasně a snadno seznámit vaše zákazníky s tím, čím jste výjimeční.

Datum vytvoření: červenec 2019
Poslední aktualizace: 15. září  2019

Česká šablona pro české uživatele

WordPress šablonu PICTOO jsme vytvořili pro české uživatele, proto nebudete mít problém s nahodile nepřeloženými texty. Toto však není bariéra pro překlad vašich textů do dalších jazyků. Mezi doporučenými plug-iny jsme zmínili nástroj Polylang, se kterým si naše šablona perfektně rozumí.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

S plug-inem Yoast SEO můžete snadno dosáhnout prvních pozic ve vyhledávání obrázků, což je klíčové pro kreativní profese. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní se budou návštěvníci vašeho webu jednoduše orientovat a na pár kliknutí naleznou, co hledají.

Můžete si vybrat, kolik příspěvků se na stránce zobrazí - pro rychlost webu by počet na jednu stránku neměl přesáhnout 50 příspěvků (obrázků).

Demo

Připravili jsme pro vás jednoduché a funkční demo.

Demo

 

Autorská ochrana

Chráníme vaši originalitu - aby uživatel mohl stáhnout původní velikost souboru, musí být přihlášen.

Doporučené plug-iny a užitečné funkce

K vytvoření vlastních tlačítek a zvýraznění důležitého odstavce můžete použít short kódy, které lze jednoduše využít v editoru. Popis, jak short kódy využívat, je zobrazen v administraci na nástěnce. Pro snadnou kategorizaci svého portfolia doporučujeme plug-in Media Library Categories.

Každá interakce je důležitá - vytvořili jsme jednoduchý komentářový formulář pro registrované i neregistrované registrované uživatele (nastavení lze upravit v administraci). PICTOO dominuje svým rychlým a responzivním Grid systémem, pro vaše fotografie a obrázky.

Máte zájem o tuto šablonu?

 

WordPress šablonu PICTOO můžete jednoduše koupit. Vyplňte následující formulář.

Po odeslání formuláře vám zašleme pokyny k platbě.

 

  Cena: 1590,- Kč vč. DPH

  Povinné údaje:

  Volitelné údaje:


  Souhlasím s obchodními podmínkami.


  Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Kontakt

  Máte dotazy nebo se chcete s námi podělit o váš názor? Kontaktujte nás.

  Toto téma vytvořila marketingová agentura Idealab.